🤪
  • JoinedMarch 21, 2017


Last Message
klevvv klevvv May 07, 2020 06:47PM
Ju hajduta idiot . Mundi i dikujt tjeter nuk mund te keq perdoret ne kete menyre nga ana juaj. Behuni njerez dhe shikoni jeten tuaj,nese jeni te afte dhe e ndjeni veten te shkruani vazhdoni dhe e be...
View all Conversations

Stories by klevvv
ROSENGARD by klevvv
ROSENGARD
Mund të nxjerrësh njeriun jashtë Rosengardit,por nuk mund të nxjerrësh Rosengardin jashtë njeriut!
Gjithcka Kundër by klevvv
Gjithcka Kundër
Ne ja dolëm! Mposhtëm cdo gjë për dashurinë.
ranking #896 in wattpad See all rankings
1 Reading List