• JoinedDecember 4, 2018Stories by klevisa sula
Ringjallja. by klevisasula
Ringjallja.
Pershendetje ! Po rikthehem te shkruaj serisht pas kaq shume vitesh , dhe te thene te drejten e kam nisur duk...
ranking #734 in laura See all rankings
Vetes by klevisasula
Vetes
Te shkruash per nje gjendje momentale eshte si te shkruash cerekun e jetes sende.