Hey.So you are stalking my wattpad account.

Kaq se pertoj me shume.
  • JoinedJanuary 17, 2016


Last Message
kle_xx_ kle_xx_ Nov 20, 2016 09:05PM
Something bigg coming upp!Nje bashkepunim me fryte unike.Uh,jam shume e emocionuar per ta shpjeguar te gjithen.Eshte kaq unikee!Loadingg..
View all Conversations

Stories by _CyberQueen_
Trendafila ne tavolinen e pokerit [Shqip]  by kle_xx_
Trendafila ne tavolinen e pokerit...
E adhuronte femren dhe hijet e saj.Donte ta hante tere ate mrekulli te zotit.Thjesht nuk pelqente menyren ses...
ranking #48 in poker See all rankings
Nenshtruesi I Zemres {SHQIP}  by kle_xx_
Nenshtruesi I Zemres {SHQIP}
Ai qendrote kokelarte ashtu sic qendron nje luftetar ne fushen e betejes.Por fusha jone nuk ishte e tille.Ish...
ranking #2 in sfida See all rankings
1 Reading List