Drogi Czytelniku!
Nie bez powodu wszedłeś w mój profil i czytasz ten tekst. Skoro już tu jesteś zapraszam Cię dalej, na pewno nie pożałujesz :)
Jestem amatorem, nie będę Was czarować. Zawsze lubiłam coś sobie popisać, jakieś wiersze, opowiadania itp. To wszystko lądowało w szufladzie aż do chwili, gdy doznałam oświecenia, że fajnie będzie jeśli ludzie ocenią moje opowiadania!
Kocham czytać książki, więc znalezenie apki wattpad nie stanowiło większego problemu, gdy tylko obeznałam się z nią i skumałam, że można dodawać tu swoje wypociny, od razu założyłam konto! :D
Nie przedstawiłam się na początku, ale teraz to zrobię: Mam na imię Klaudia. Lat 21. Studiuję bezpieczeństwo narodowe a w wolnych chwilach piszę:)
Jestem otwarta na krytykę, więc śmiało możecie do mnie pisać na priv, w komach jeśli macie zastrzeżenia jakieś co do moich opowiadań lub jeśli w ogóle Wam się one nie podobają, bo są tandetne itd itp :D Wszystko przyjmuję na klatę i liczę na to, że skoro tu wpadłeś/aś i doczytałeś/aś do tego momentu to nie tylko na tym poprzestaniesz:) Jesteś tu mile widziany/a! Zapraszam w moje skromne progi :D
Pozdrawiam wszyskich cieplutko! :*
  • Myszków
  • JoinedJune 3, 2015
Stories by mrs.Kaela
Obietnica.  by klaudynka97
Obietnica.
Poznają się na weselu, na które oboje nie chcą iść. Zakochują się w sobie, ale są całkowitymi przeciwieństwam...
Załóżmy się. by klaudynka97
Załóżmy się.
- Ja wszystko wiem.. Przeczytałam SMS-y od Joe. To jakiś Alex ma do mnie prawo tak? A dopiero później wy. Co...