kaz3tt

Niech ktoś mnie zmotywuje do życia XDD

kaz3tt

@ level_hard powszechny problem XDD
Reply

idk_chyba_ja

@ level_hard a mnie kto Xd
Reply

polskadiablica

   Witaj! Serdecznie pragnę zaprosić cię do mojej książki, która nosi tytuł "My new teacher", a dawniej "Uroczy nauczyciel". Wracam z nią po sporej przerwie i szukam prostolinijnych osób, które zostawią mi o niej szczerą opinię. Jeśli interesują cię brudne sekrety pracowników szkoły, rozterki wzorowej uczennicy, szalony przyjaciel oraz pragniesz poznać najskrytsze tajemnice słodkiego Hell Town - ta książka zabierze cię do raju lub na same dno piekła.
     
     Opis:   Jedna noc mogła wszystko zmienić - tak było w naszym przypadku. Czas, który spędziłam na rozmowie z tobą sprawił, że przestałam liczyć kolejne kieliszki alkoholu i wylądowałam w twoim łóżku, kiedy ty zmuszony byłeś zająć fotel. Nie mogłam zaprzeczyć temu, że byłeś uroczy i męski w jednym, choć wcześniej byłam całkowicie przekonana, iż tak się nie da. Twoje rysy, zapach oraz chrypka sprawiały, że byłeś całkiem w moim typie. Do tego urzekające dołeczki - czego więcej mogłam oczekiwać? Na pewno nie tego, że twoja posada zniszczy dosłownie wszystko. Nie zamierzałam nawet w najmniejszym stopniu należeć do swojego, nowego nauczyciela.
     
     https://my.w.tt/MOz9aKBM6X

xjuxxx

Hej, jeśli nie masz nic przeciwko reklamom to chciałabym Cię zaprosić do przeczytania mojej książki "Wyspa Porzuconych". 
     Rosabel Andriss przez własną nieodpowiedzialność trafia do internatu na Wyspę Przyszłości, zamieszkiwaną przez osiemdziesiąt procent studentów, która kryje w sobie wiele sekretów.
     Rosabel dowiedziała się o istnieniu Nieporzuconego, który znając sekrety wszystkich uczniów pisze o nich na swoim blogu. Dziewczyna pragnie odkryć kim jest blogger, mimo że zdaje sobie sprawę, że to dzięki niemu może pomóc uczniom, którzy już dawno się poddali. 
     Dziewczyna przebywając na Wyspie Przyszłości dowiaduje się o jeszcze jednej tajemnicy - o prawdziwej nazwie wyspy - którą zrozumieją tylko ci, co zostali porzuceni.
     https://www.wattpad.com/story/164594007-wyspa-porzuconych

kaz3tt

Z chęcią przeczytam :) ❤️
Reply

kaz3tt

Niech ktoś mnie zmotywuje do życia XDD

kaz3tt

@ level_hard powszechny problem XDD
Reply

idk_chyba_ja

@ level_hard a mnie kto Xd
Reply

Aciaa98

Hej :) Chciałabym cię serdecznie zaprosić na moje nowe/stare opowiadanie, które teraz poprawiam. Mam wstęp i 1 rozdział póki co, ale mam nadzieję, że ci się spodoba opowiadanie i będziesz ze mną do jego końca ❤
     https://my.w.tt/EG5cIVjjyO
     Wpadnę również do Ciebie 

USA__Girl

Hej! Mam nadzieję że nie przeszkadzam i nie zaśmiecam bez sensu twojego profilu?
     Po prostu chcę zaprosić cię na moją nową książkę "He Loves That Bad Princess"!
     
     Olivia Moore to uczennica liceum w Miami. Prowadzi normalne życie przerywane spontanicznymi wypadami do KFC z przyjaciółmi i treningami. Kiedy do jej życia niespodziewanie wkroczy okropny Pan Foster coś się zmieni czy zostanie w normie? Zakocha się czy znienawidzi?
     
     Bardzo serdecznie cię zapraszam i ślę przytulaski ❤️ ❤️ ❤️