Dzień dobry. Nazywam się Kate, jestem zwykłą licealistką, niewyróżniającą się w tłumie. Coś jednak jest ze mną nie tak, bo ponad wszystko kocham powieści Tolkiena i Sapkowskiego.

Oprócz "Władcy Pierścieni" i "Wiedźmina" czytam wszystko co wpadnie mi w ręce. Szczególnie upodobałam sobie fantastykę (zarówno jeśli chodzi o książki, jak i o filmy), kryminały od Jo Nesbo i spontanicznie jakieś młodzieżówki.

Jeśli chodzi o filmy, to jestem wyjątkowo wybredna. Szczególnie jestem łasa na te fantastyczne i młodzieżowe, od czasu do czasu nie pogardzę jakimś romansidłem, albo komedią i filmami w tematyce katastroficznej.

Piszę fanfiction z "Władcy Pierścieni", "Hobbita" i "Wiedźmina", ale od niedawna próbuję stworzyć coś na bazie "Piratów z Karaibów", eksperymentuje też z dramatem psychologicznym, od czasu do czasu machnę jakiś wiersz, ale nic specjalnego. Zwykła amatorka. Zapraszam na mojego bloga, który był pierwszym moim zakątkiem w sieci; http://abc.atlant.pinger.pl/ Znaleźć mnie można też na Instagramie, gdzie wrzucam luźne fotki z mojego nieciekawego życia i mini-recenzje przeczytanych książek ( https://www.instagram.com/kate__kowalski/ )
  • JoinedAugust 19, 2017Stories by Kate-Writes
Historia naturalna smoków by kate__writes
Historia naturalna smoków
Kontynuacja dziejów Śródziemia. Katrin odkryła swoją przeszłość, odnalazła matkę i wiedzie życie władczyni Zi...
Po drugiej stronie oceanu by kate__writes
Po drugiej stronie oceanu
Liz Harrington jest córką szanowanego angielskiego matematyka. A raczej... Była. Jej ojca zamordowano, a ją s...
Siedemnaście lat po Śródziemiu by kate__writes
Siedemnaście lat po Śródziemiu
Od siedemnastu lat w Śródziemiu panuje niczym niezmącony pokój i wszystkie rasy żyją jak jeszcze nigdy dotąd...
3 Reading Lists