littlebadrose

   Witaj! Serdecznie pragnę zaprosić cię do mojej książki, która nosi tytuł "My new teacher", a dawniej "Uroczy nauczyciel". Wracam z nią po sporej przerwie i szukam osób, które zostawią mi o niej szczerą opinię. Jeśli interesują cię brudne sekrety pracowników szkoły, rozterki wzorowej uczennicy, szalony przyjaciel oraz pragniesz poznać najskrytsze tajemnice słodkiego Hell Town - ta książka zabierze cię do raju lub na same dno piekła.
     
     Opis:   Jedna noc mogła wszystko zmienić - tak było w naszym przypadku. Czas, który spędziłam na rozmowie z tobą sprawił, że przestałam liczyć kolejne kieliszki alkoholu i wylądowałam w twoim łóżku, kiedy ty zmuszony byłeś zająć fotel. Nie mogłam zaprzeczyć temu, że byłeś uroczy i męski w jednym, choć wcześniej byłam całkowicie przekonana, iż tak się nie da. Twoje rysy, zapach oraz chrypka sprawiały, że byłeś całkiem w moim typie. Do tego urzekające dołeczki - czego więcej mogłam oczekiwać? Na pewno nie tego, że twoja posada zniszczy dosłownie wszystko. Nie zamierzałam nawet w najmniejszym stopniu należeć do swojego nowego nauczyciela.
     
                 https://my.w.tt/A8X82QOhYX

welcomeinmyhell

Hej!♡
     Chciałabym zaprosić Cię do przeczytania mojej książki "New roommate " z Shawnem Mendesem w roli głównej. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i zostaniesz na dłużej ^^

Argo_ooo

Chciałam tylko powiadomić drogą Panią tylko o iście fantastyczno-cudowno-zajebistościowym profilowym ;)

itsxjulie

@ Argo_ooo sdkjsn dziękuję bardzo ❤❤
Reply

Pani_Wiking

Hej, już od jakiegoś czasu publikuje nowe opowiadanie, którego rozdziały pojawiają się raz w tygodniu lub częściej :), bardzo mi zależy na opinii czy to co tworzę ma sens i liczę chociaż na skromne komentarze. Chciałabym przybliżyć nieco tą historię krótkim opisem zapraszam.
     Istota o srebrnej łusce, tak mityczne zwierzę. Została przez nie wybrana, czy może to był tylko sen? Na takie zjawiska mówi się często, że są zbiegiem okoliczności, ale co jeśli istnieje wyznaczona ścieżka. Droga przyszłości, która jest najbardziej prawdopodobna ze wszystkich możliwości i która klaruje się niedługo przed tym konkretnym zdarzeniem. 
     Mimo, że Aida nie jest wróżbitką, zresztą w dzisiejszych czasach to mało spotykany zawód, to właśnie takowe myśli ją nawiedzają. Spytasz dlaczego? Otóż wyjaśni to właśnie ta historia.
     https://www.wattpad.com/story/159660167-granica-jawy

no_hyba_ty

Cześć ❤ Zapraszam Cię serdecznie do przeczytania nowej książki ❤ Jak na razie jest tam tylko prolog, ale to po prostu kwestia czasu ❤ Mam nadzieje, że wpadniesz i zostawisz po sobie ślad w postaci gwiazdki ❤
     
     https://www.wattpad.com/story/165853519

enily_

Po dłuższej przerwie powracam z nowym opowiadaniem. Mam nadzieję, że zajrzysz i że przypadnie Ci do gustu.
     
     "Calawah River dzieli miasteczko Forks na dwie części: północną i południową. Mieszkańcy tych dwóch stron za sobą nie przepadają i żywią do siebie urazę przez dawne konflikty ich przodków. To prowadzi do nowych kłótni, a nawet bójek i kradzieży. Oliwy do ognia dolewają także władze, które niesprawiedliwie osądzają mieszkańców North Forks oraz nie podejmują żadnych działań, aby pomóc obywatelom w ciężkiej sytuacji lub odbudować stare drogi i budynki. Północni musieli coś wymyśleć, żeby mieć z czego się utrzymać. I tak właśnie powstały gangi w Forks.
     
     Cała ta historia była dla Sky tylko legendą, dopóki nie zaczęła się zadawać z członkiem gangu i dopóki sama nie zaczęła być świadkiem przestępstw. 
     
     Czy konflikty w Forks doprowadzą do śmierci wielu osób? Czy Sky ma coś wspólnego z North Forest? I czy pomiędzy nią a Jasonem pojawi się uczucie?"
     
     https://my.w.tt/4ykXBVvocR

SysiaKarol

Hej :) Właśnie napisałam książkę pt. " Pamiętny wyjazd. "- Romans. Jeśli masz ochotę, to zapraszam cię do czytania. 
     
     Jeśli ci się spodoba, to zapraszam do drugiej części pt. " LOVE", którą właśnie zaczęłam pisać.
     Pozdrawiam♡

jvstq1

Emespe życiem co nje? XDD 

itsxjulie

@ directionerkaShey1 ehe XDDD
Reply

jvstq1

Polecam i pamiętaj Julka #teamjustin (jak narazie) XDD