• JoinedMarch 31, 2016


Last Message
iljena iljena Sep 29, 2019 09:03PM
Kam nevoje per libra per te lexuar (edhe anglisht po qe mundesia). Por mos te jete vampir, werewolf, mafia ose teen fiction. Te jete shkruar paster ,pra pa gabime gramatikore dhe te kete estetik. Pl...
View all Conversations

Story by ❤
Kur Zgjedh Zemra by iljena
Kur Zgjedh Zemra
Ajo nga Veriu Ai nga Jugu Ajo ishte e llastuar. Ai i matur. Por asnjeri prej tyre nuk e linin te qete njeri t...
ranking #10 in shqip See all rankings
5 Reading Lists