Biz birbirine 15.11.2016 tarihinde aşık ola. iki çılgın aşığız.İnsanın hayatta bir günaydını olmalı. İnsan o günaydın için yaşamalı ve mücadele etmeli. Benim de bir günaydınım var ve bu site ikimizin huzur bulduğu, huzur dağıttığı tek adres. www.gunaydinimol.com sizlere ilişki danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda şiirler ve hikayeler ile ilham bulacağınız gunaydinimol.com hiç bir ticari kaygı gütmeden kurulmuştur. Sadece gönüllere hizmet etmektedir.

"Yolu sevgiden geçen herkesle muhakkak bir yerde buluşuruz" demişti büyük üstad Kayahan. Bize göre yolu sevginden geçen herkesin buluşma noktası gunaydinimol.com. Sizleri burada görmekten mutluluk duyuyoruz. Ayrıca burada herkesin bir hikayesi var. Sende hikayeni artık içinde tutamıyorsan ve paylaşacak bir adres arıyorsan kesinlikle doğru yerdesin.

Anılarımıza ortak olun sloganı ile kurulan sitemiz bir çok duyguya hitap edecek sihirli kelimelerle doludur. Bu sihirli kelimeleri keşfetmek artık çok kolay. SitemizinMenübölümünde aşk sözleri, şiirler, ve hikayeler gibi mana dolu bir çok kategori var. Eklenmesini istediğiniz farklı bölümler varsa bunları bize iletebilirsiniz. Aramıza Hoş Geldiniz.
  • JoinedNovember 21, 2017Last Message
gunaydinimol gunaydinimol Dec 14, 2017 08:24AM
iki sevgilinin kaleminden aşk hikayeleri, siirler, sözler ve daha sizin istediğiniz bi çok bölüm olacak sayfamızda. sadece gir ve biz iki aşığa destek çık www.gunaydinimol.com  hadi desteklerinizi b...
View all Conversations

Story by gunaydinimol
SOĞUK GECE by gunaydinimol
SOĞUK GECE
İnsanın hayatta bir günaydını olmalı. İnsan o günaydın için yaşamalı ve mücadele etmeli. Benim de bir günaydı...