Merhaba Değerli Arkadaşım,

"Güçlü Yazarlar" da nedir diye merak ettiğini biliyoruz. Bununla birlikte benim hikayem ne zaman çok okunacak? Ne zaman kitabım basılacak? Gibi soruları sürekli düşündüğünü de biliyoruz.

Biliyoruz çünkü sana yardımcı olabilmek için buradayız. Deneyimli ve eğitimli yazarlarımızla bilgi alışverişi sağladığımız ailemize "Güçlü Yazarlar" adını verdik.

Whatsapp grubumuz aracılığıyla birbirimizle sürekli olarak iletişimdeyiz ve sürekli olarak bilgi alışverişinde bulunuyor, yardımcı oluyoruz. Wattpad hesabımızla daha fazla kişiye ulaşıyor, böylelikle her geçen gün daha da büyüyoruz. Sadece bunlar mı? Tabiki de değil! Daha önce yapılmamış, denenmemiş "Yazım Kabiliyeti Güçlendirme" projemizle edebi hayatınızı güçlendiriyor ve bir yazar olarak yetişmenize yardımcı oluyoruz.

Tüm bu imkanlardan yararlanmak için "Güçlü Yazarlar" ailesine katılmanız yeterli. Unutmadan tabiki tüm bunlar tamamen ücretsiz.

Hemen grubumuza katılmak için mesaj bölümünden bilgilerinizi iletin...
  • JoinedMay 28, 2018


Last Message
gucluyazarlar gucluyazarlar May 31, 2018 10:12PM
Merhaba Değerli Arkadaşım,"Güçlü Yazarlar" da nedir diye merak ettiğini biliyoruz. Bununla birlikte benim hikayem ne zaman çok okunacak? Ne zaman kitabım basılacak? Gibi soruları sürekli düşündüğünü...
View all Conversations