HilalYucel7

Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara olsun 

silentcalm_sc

Doğum günün kutlu olsun okurcaniçim... Valla bana da söyleyen ve bu güzel günü haber veren @oylebiri2 oldu diyeyim. İyi ki varsınız İkiniz de. İyi ki tanımışım sizi... Tekrar nice güzel yaşların olması dileğim ile. (◍•ᴗ•◍) 

oylebiri2

Doğum günümüz kutlu olsun Feyza :)
     Nice mutlu yıllar dilerim.

oylebiri2

Mesaj bölümüne de bunun aynısını gönderdim ama göremezsen diye buradan da gönderiyorum.
     Yardım bölümünde aşağıdaki metni buldum. Okuduğun önerileri denersen belki işe yarar. Mesela oturumu tamamen kapatın falan diyor. Aşağıya kopyalayıp yapıştırdım.
     
     Başka bir kullanıcıya mesaj gönderemiyorum.
     Eğer belirli bir kullanıcıya mesaj gönderemiyorsanız, lütfen başka kullanıcılara mesaj gönderip gönderemediğinizi kontrol edin. Eğer diğer kullanıcılara mesaj gönderebiliyorsanız, bu belirli kullanıcı sizi sessize almış olabilir. Eğer sessize alma özelliğine yabancıysanız bu linke bakın. Eğer hiçbir kullanıcıya özel mesaj gönderemiyorsanız, lütfen aşağıdaki genel sorun çözme tekniklerini deneyin.
     
     Oturumunuzu kapatıp tekrar girmeyi deneyin, uygulamayı tamamen kapattığınızdan emin olun.
     Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Eğer internet sitesini kullanıyorsanız , tarayıcınızın önbelleğini/çerezlerini temizlemeyi deneyin. Eğer bu sorunu hala yaşıyorsanız ve eğer denemediyseniz, Firefox ya da Google Chrome gibi farklı tarayıcıları kullanmayı deneyin.
     Eğer uygulamayı kullanıyorsanız, lütfen oradan başka kullanıcılara mesaj gönderip gönderemediğinizi kontrol etmek için Wattpad’in internet sitesi sürümüne bakın.
     Eğer yukarıdakilerin hiçbiri size uymuyorsa ya da hala özel mesaj göndermede sorun yaşıyorsanız lütfen destek aracılığıyla bir rapor gönderin, size yardım etmekten mutluluk duyarız.