SelfinazBulut

Rica etsem hikayeme bakabilirmisin 

safakpala

DİKKAT @safakpala Hikaye Fabrikası kuruyor. "Simyacı değilim, toprağı altına dönüştüremem ama ayaklarının yere basmasını sağlayarak seni kendine dönüştürebilirim ve inan bana bundan daha değerli bir hazine bulamazsın..." Yarımadam'ın 1.bölümünün eleştirisini yapar msn? https://my.w.tt/Is6HcEFhgM

UlyaMC

Hikayeme bakabilir misin karsılıklı:)

Messigibimsssiii

" Hayatın özeti müzikler ve sözlerindedir. Bu yüzden dinlediğin şarkıyı da sen seçersin.
     
         - ZNU "

SlepsAngel

Ben de hep hayak kurarım . Ama inan gerşekleştirebileceği hayakler kurmalı . Eğer hayalini gerçekleştiremeyeceksen hiç hayal kurma çünkü sonra hayal kırıklığı yaşarsanı. Benden tavsiye kurduğunuz hayali gerçekleştirmeye çalışın . Siz çalıştıktan daha keyifli ve zevkli olacaktır.

ftm-_-yldz

@ angel_star19 ben de aynı şekilde yapıyorum :)
Reply

fatmanc210

Bi insanin en guzel duygulerindan birisi hayal kurmaktir ne kadar insan hayal kurmak istemesede kendini hayal kurmaktan alıkoyamaz ama o umut icindeyse gercek olmama ihtimali olsa bile nasil sonuclanacagini merak eder bu sonuc iyide olsa kotude olsa sonucunun neler degistirecegini kendisi görür bu yuzden hayallerini gerceklestirmek icin elinden geleni yap :)
Reply

ftm-_-yldz

@ angel_star19 evet :) haklı olabilirsin. Tabiki hayalimi gerceklestirmeye cabaliyorum ama basta cok beklentili olmadigim icin hayal kirikligina ugramiyorum bazi seyler sadece hayallerde bile guzel :)
Reply

Darrklight

Son hikayeye göz atarmısın ?