fruitiouniversi

inanılmaz bir şey oldu ve BEN BÖLÜM ATTIM...
     	kısa bir bölümdü ama devamı gelicekk...
     	yani çevrem ağzıma daha fazla sıçmazsa ve beni mental olarak daha fazla çökertmezlerse.. :')

Sezginelik912

İyi günler. Hatırlayacağınız üzere birkaç zaman önce yazını hakkında ufak bir eleştiri yapmıştım ve takibinde tatsız bir olay gerçekleşmişti. Sizden ufak bir isteğim var yazımı objektif bir şekilde okuyup yorum yapabilir misiniz. Bu sıralarda objektif okuyucu bulmakta zorluk çekiyorum. 

fruitiouniversi

@SalihBaba1 düşünceleriniz için teşekkür ederim, benim iyiliğim için söylediğinizin farkındayım ama bunu daha düzgün bir şekilde söyleseydiniz mutlu olurdum. Rica ediyorum "kızım" gibi tabirler kullanmayın. Konuşma tarzınız gerçekten çok yanlış, haklı olduğunuz bir konuda bile sizi haksız çıkartacak şekilde konuşuyorsunuz. Kendi aranızda yaşadığınız sorunlar beni alakadar etmiyor. Ben burada kendi çapımda bir şeyler yazan birisiyim aranızdaki sorunları kendi aranızda çözmenizi tavsiye ediyorum. Lütfen beni bu tür olaylara karıştırmayın. Dediğim gibi ben sadece burada kendi çapımda bir şeyler yazan birisiyim kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. İyi geceler dilerim:)

Sezginelik912

Yazılarız hakkında kısa bir eleştiri yazısı yazma gereği duydum. Yazını gençlik serisi adında yayınlanan kitaplara aynı düzeyde bir yazı bunu kötü birşey değilde yazınızın olumlu bir yani olarak değerlendirdim çünkü genelde bu tarz gençlik serisi tarzında yazı yazanlar bu yazılarda gerek z kuşağın gerekse gençlerin duygu anlayışı düşünce yapısını gösteriyor ve bu tarz yazılar günümüzde çok fazla tutuluyor ama bu tarz yazılar benim nezlimde gerek türkiye edebiyatına gerekse dünya edebiyatına cok da birşey katmaz gibime geliyor 

fruitiouniversi

Estağfurullah, sorun değil umarım aranızdaki sorunlarınızı çözebilirsiniz. İyi geceler:)
Reply

Alikorkmaz830

Ben size sezgin ve salih baba adına özür dilerim kendi adımada bu tartışmalar benim bir yazımdada yaşanmıştı kusura bakmayın Bu iki arkadaş bu şekilde birbirleriye bir sorun içerisindeler yine tekrar ediyorum iyi geceler kusura bakmayın :)
Reply

Sezginelik912

@ fruitiouniversi tekrardan kusura bakmayın özür dilerim salih 'in verdiği rahatsızlıktan ötürü eğer aklınızda cidde hakkımda kötü bir düşünce varsa engelleye bilirsiniz ve asla bu salih arsızı gibi fake hesaplardan yazmam 
Reply