❝Wchodzę w to dla ciebie
Stawiam na ciebie wszystko, co mam❞

Istnieją setki tysięcy gwiazd. Każda z nich świeci tak jasno jak tylko potrafi, stara się przykuć uwagę naszych oczu, które niejednokrotnie są ślepe. Nie dostrzegają tego co piękne, tajemnicze... Skupiają się jedynie na jednym elemencie.

A co z tymi gwiazdami, które są już tak stare i słabe, że ledwie je widać? Czy one nie mają już znaczenia? One już nie cieszą naszego oka z takim powodzeniem jak te młodsze i ładniejsze.

Tak samo jest z nami, ludźmi. Jesteśmy powierzchowni i im bardziej coś błyszczy, tym bardziej do tego lgniemy. Po czasie dana rzecz przestaje nas cieszyć i po prostu ją porzucamy... Nie zauważamy innych, jesteśmy ślepi na ich krzywdę. Stajemy się potworami, które są zamykane w ciasnych klatkach dzisiejszego chłodu i realii świata.

Warto przystanąć chociaż na chwilę, zwolnić. Jako jeden gatunek powinniśmy stawać za sobą, a nie kopać dołki.

Jednakże ci, którzy nie zostali jeszcze więźniami cywilizacji, można porównać do Gwiazdy Polarnej. Są wyjątkami, jedyni w swoim rodzaju... A takich jest niestety coraz mniej.

Gdybym miała zdefiniować siebie jako gwiazdę, na pewno wybór padłby na Czarnego Karła. Od jakiegoś czasu mam fazę na Azję i wszystko co związane z jej tematyką. Upodobałam sobie zieloną herbatę. Jeśli miałabym wybrać jedną rzecz, którą miałabym robić w życiu, to byłoby to po prostu wyrażanie siebie poprzez przelewane na kartki słów, które z czasem utworzyłyby całkiem pokaźny zbiór opowiadań.
Nie należę do osób specjalnie śmiałych, ale jeśli masz jakieś pytanie czy też ze zwykłej ludzkiej ciekawości chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć - pisz. Jestem aktywna przez większość doby.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to może również zaobserwować mnie na tych portalach społecznościowych:
Instagram: flowery.silence
Snapchat: xwolfieex_1
  • [ d r o g a m l e c z n a ]
  • JoinedJuly 12, 2015Last Message
foxienoon foxienoon 13 hours ago
Uwaga!Od przyszłego tygodnia Kruk rusza pełną parą!Pytanie tylko, w które dni wolelibyście się spotykać - w soboty czy niedziele. Dajcie mi znać jak najszybciej ^^Miłego wieczoru/dnia!
View all Conversations

Stories by sɑ∂ cнιℓ∂
Błękitny kruk by foxienoon
Błękitny kruk
❝Każdy z nas odbiega od reszty. To od nas zależy, co zrobimy z tym faktem❞ Z każdą chwilą jest coraz lepiej...
ranking #273 in smutek See all rankings
Karuzela wspomnień || Kihyuk by foxienoon
Karuzela wspomnień || Kihyuk
❝Czas leczy rany. Tak przynajmniej się mówi.❞ Dokładnie rok temu pewien różowowłosy chłopak zawrócił Minhyuko...
ranking #62 in listy See all rankings
Marzenie z piernika || Kihyuk by foxienoon
Marzenie z piernika || Kihyuk
❝Kiedy w końcu zrozumiesz, że jesteś dla mnie najważniejszy?❞
+12 more
3 Reading Lists