Witajcie Żyrafki,

Klub Wysokich to miejsce dla wszystkich osób obdarzonych ponadprzeciętnym wzrostem. Nasz portal skupia wokół siebie wysokie dziewczyny oraz wysokich mężczyzn z całej Polski.

Do Waszej dyspozycji oddajemy forum dyskusyjne, blog oraz dział z wydarzeniami. Na łamach naszego serwisu przeczytacie ciekawe artykuły oraz porady związane z sklepami dla wysokich. Pomożemy Wam znaleźć najlepsze sklepy z ubraniami dla wysokich kobiet, butiki z dużym rozmiarem obuwia oraz sklepy meblarskie, które na zamówienie tworzą łóżka i meble dostosowane do wysokiego wzrostu.

Zarejestruj się w portal już teraz, kompleksy spowodowane wysokim wzrostem pójdą w niepamięć. Poznasz pozytywne strony posiadania ponadprzeciętnego wzrostu.

Dzięki nam wybierzesz się na randkę z wysoką dziewczyną lub chłopakiem. Poznasz nowych znajomych lub po prostu spędzisz miło czas w gronie wysokich ludzi.

Jeśli jesteś kobietą, która ma przynajmniej 175 cm wzrostu lub mężczyzną, który ma przynajmniej 185 cm wzrostu to możesz nazywać się wysoką osobą! Jeśli spełniasz te kryteria to dołącz do naszej społeczności już teraz. Nie jesteśmy serwisem randkowym ale masz szansę u nas poznać swoją drugą połowę :)

Posiadamy aplikację mobilną, dzięki której możesz komunikować się z innymi wysokimi osobami wygodnie i szybko bezpośrednio z poziomu swojego telefonu.

Organizujemy wydarzenia dla wysokich ludzi z Wrocławia, Warszawy, Gdańska, Poznania oraz Śląska. Weź udział balu wysokich czyli prestiżowej imprezie, na której bawią się wyłącznie wysocy ludzie!

Zapraszamy,
Klub Wysokich
Portal dla wysokich ludzi
www.klub-wysokich.pl
  • Wrocław, Polska
  • JoinedApril 19, 2018
1 Reading List