KP

Ben Doğa,
Küçücük bir çocukken bile kafamda hikayeler kurmayı ve onları mutlu veyahut mutsuz bir sona bağlamayı severdim. Kafamda kurduğum ve senelerde hakkında bir şeyler düşündüğüm öyle çok hikayem vardı ki!

Bir gün durdum ve dedim ki, neden ben de imkanım varken bir şeyler yazmıyorum. Yazmaya başladım, ilk hikayelerim öyle kötüydü ki! Ne senaryo bakımından ne de yazımı bakımından bir değeri yoktu muhtemelen. Ama kalemimi güçlendirmemde, yazım ve noktalama kurallarını doğru bir şekilde öğrenmemde birer basamaklardı benim için. Daha da önemlisi, on iki yaşında bir çocuğun gözünden dünyayı anlamak için birebir kaynaklardı o hikayeler. On üç yaşımda bir wattpad hesabı açmaya karar verdim. Kalemim halen istediğim konumda olmasa bile yazdıklarımı insanlarla paylaşma fikri cazip gelmişti işte! 22 Haziran 2020 günü, LGS'den iki gün sonra bir hesap açtım ve ilk hikayemi yazmaya başladım. Her gün saatlerimi hesabımda bir şeyler karalayarak geçiriyordum neredeyse. Aylar geçti aradan ve ben ilk yazdığım hikayeleri beğenmedim, sildim attım. Benim için sil baştan başlamak zorluk değildi. Yapmaya alıştığım bir şeydi aksine !

İlk hesabım çalındı ben yine de pes etmedim. Hayal gücü benim değil mi kardeşim dedim ve yoluma bambaşka bir hesaptan devam ettim. Evet, belki yazdıklarım çok ilgi görmedi ama yine de okuyup beğenen de olmadı değil. Zaten ben hikayelerimi internete taşınırken beğenilme gibi bir düşüncem yoktu. Sadece on dört yaşında bir ergenin gözlerinden dünyayı anlatmak istiyordum. Belki hikayelerim hiç değer görmeyecek, hiç kimse okumayacak ama ben yazmaya devam edeceğim. Çünkü yazı yazmak bir nevi içinden çıkamadığım düşünceleri karakterlerimin ağzından dış dünyaya aktarma sanatı benim için.
  • JoinedMarch 31, 2021


Last Message
dogasalvatrre1 dogasalvatrre1 May 04, 2021 05:25PM
Benim salak kardeşim spor parkında ayağını kırdı. Ah benim gerizekalım
View all Conversations

Stories by Ruh Hastası
Demar-Aver by dogasalvatrre1
Demar-Aver
Bazı fevkalade insanlar eski hesabımı çaldığı için, hesabı geri almayı başardığımda da hesap kafayı üşüttüğü...
ranking #510 in tutku See all rankings
İlk Dokunuş- GAY by dogasalvatrre1
İlk Dokunuş- GAY
Hikayeme bir şans verdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim... Genç bir adam bir gün internette gezinirken yan...
ranking #35 in ask See all rankings
İsli Günlükler by dogasalvatrre1
İsli Günlükler
Doğduğun yer kaderindir derler, ne olursa olsun anne ve babanın yaptıklarıyla yargılanırsın derler. Onun kade...
ranking #18 in çikolata See all rankings
3 Reading Lists