Ayperisiii

Profilinizdeki yazınız dikkatimi çekti sanki biraz kendimi buldum. Kitabınızi en kisa zamanda okurum inşaalah. Bu arada  sayfama mutlaka beklerim,. Iyi Aksamlar. ..

WattpaadYorumcusu

Merhaba, Çağla Aksan! Yeni bölüm hâlâ yok mu? Çok özledik, yazdıklarını okumayı. Ne zaman gelecek bölüm hakkında biraz bilgi verir misin? :)))

WattpaadYorumcusu

@caglaaksann Umarım kısa sürede gelir yazarcığım. Özledik yazdıklarını okumayı :)
Reply

caglaaksann

@WattpaadYorumcusu Dönemin yoğunluğu ve stresli sınav haftası yüzünden bölüm yazmayı ertelemiştim. Bölümün başına oturdum ve tüm zamanımı harcıyorum yazmak için. En kısa sürede yayınlayacağım. Biraz daha sabır istiyorum okuyucum.
Reply

bbbuuussss

Yazarınızı tebrik etmelisiniz o bugün okuldaki bi kitap okuma yarışmasında 2. Oldu yazarla ilgili bütün soruları yanıtlayabilirim onunla gurur duyuyorum 

siyahvebeyaz12

@bbbuuussss Duuuuuur! Sen yazarla tanısıyor musuuuun? Olamaaaz! Yazarımız ikinci mi olduuu, ay ne şanslısın sen valla offf ya!!!! Çağla Aksan nerelii?
Reply

candostuum

@bbbuuussss Tebrikkk ederiiiiz.
      De siz kimsiniz, herkezde bunu sormuş :DDD
      ÇAĞLA AKSAN, bizim yazarımız olan değil mi?
      Masal Demirayı yazaaan benım yazarım<3
Reply

oznurcaaan

@bbbuuussss Ne? Sen Çağla Aksan'ı tanıyor musun gerçekten? Nasıl olur ya? Biz yazarın nereli olduğunu bile bilmiyoruz yazar nereli?
Reply

bbbuuussss

O sadece benim güzelim gençler üzgünüm ve yazarınız bir harika güzel yüzü gözü hele hele gülüşü benden söylemesi sabah görüşmek üzere kuzum öptüm bu arada 

hira_ss

@bbbuuussss Sen ÇAĞLA AKSAN'I tanıyor musun ?
Reply

selenbirtat

@bbbuuussss mesajınızı beklıyoruuuuum :) 
Reply

bbbuuussss

@selenbirtat özelden anlatırım tabiki 
Reply

hira_ss

Oha yazar profil koymuş <3 Saçlarııın harika be. Yüzünü de göster <3 :*