blurryanimo

merhaba!
     	
     	bir süredir buraya bir şey yazıp yazmamak konusunda kararsızım çünkü sizde istediğimden farklı bir izlenim uyandırmak istemiyordum ama aylar geçmesine rağmen yazanlara da sessiz kalmak istemedim. bu yüzden döneceğimin ya da dönmeyeceğimin belirsiz olduğunu, bu konuda benim de bir fikrimin olmadığını söylemek istiyorum başından. zamanın ne getireceğini bilemeyiz.
     	
     	bunca zamana rağmen birilerinin unutmadığını görmek o kadar güzel ki! buraya yazdıklarınızın basit birer yazıdan fazlasını ifade ettiğini bilmenizi isterim. kurgular da, ben de ortada yokken her şeye rağmen burada olmanız çok özel bir şey. çok teşekkür ederim bunun için, gerçekten birilerine dokunabilmişim yazdıklarımla dedirttiniz bana. daha çok dokunabilmem dileğiyle :')
     	
     	buradan uzaklaşmadan önce belirttiğim gibi arka planda kurgularımla ilgilenmeye, onları geliştirmeye devam ediyorum ben. sizin gördüğünüz hallerinden biraz uzak sayılırlar ama öyle hoşuma gidiyor ki bu halleri... 14-15 yaşlardaki kurgulamayla 18 yaşın farkını bariz görebiliyorum ben. bir gün sizin de görmenizi isterim. şartlar neye el verir, ne zaman görürsünüz bilemem ancak sizlerle kurgularım hakkında konuşmak çok güzeldi. bunu gerçekten özledim.
     	
     	yaşam belirtimizi verdiğimize, bilgilendirmemizi yaptığımıza ve teşekkürümüzü ettiğimize göre... sanırım şimdilik bu kadar. kendinize iyi bakın! buraya çok nadir uğruyor, cevap verecek vakti bulamıyor olsam da görüyorum sizi. iyi akşamlar dilerim :)

shittylife-zz

@blurryanimo ya sonunda yaşam belirtisi verilmiş
Reply

mixdmymedicine

Yemin ederim en başından beri burada olan biri olarak şu bildirim beni çok duygulandırdı, evet buradan hayalet okuyucu gibi duruyorum ama en iyi sen bilirsin instadan vb kurgularınla alakalı seninle konuşmayı sevdiğimi. Kendi hayatında işler nasıl gidiyor bilmiyorum ama kendin için en iyisini yine sen bilirsin, bir gün yine eskisi gibi konuşmak dileğiyle
Reply

begumk22

bir gün kitaplarını tekrardan bizlerle paylaşabilecek olman gerçeği beni çok mutlu etti ve baya duygulandım ben galiba ya offf her şeye duygulanıyorum:') 
Reply