FRANSİSCO LACHOWSKİ İLE TANIŞTIM!!

Hayat her zaman mı zordu yoksa sadece bu sene için mi? Leon filmindeki bir sahne geldi aklıma. Mathilda Leon'a hayat her zaman mı zordur yoksa büyüdükçe iyileşir mi?, diye sormuştu. 'Hayır' ne kadar da doğru bir cevaptı.


Boğazınızda hissettiğiniz o el. Bakısı bir an olsun kaybolmuyordu. Midenize çöken o şey. Her neyse bilmiyordum ama kesinlikle hayatınız boyunca orada duruyordu.

Ve durduk yere gelen ağlama isteği. Bunun sadece gençlerde olmadığını biliyordum. Bu her insanın sahip olduğu bir şeydi. Zincirlerin zihnimizin geride kilitli tuttuğu duyguların olmadık zamanlarda ortaya çıkmasıydı bu.

Zamanla beni anlayacak birinin karşıma çıkmasını bekledim. Belki kapatıcı sürdüğüm göz altlarımda geceden kalma yaşları fark eder diye. Belki o kadar dikkatli bakar ki bana ve belki o kadar çok sever ki beni... Zincirlerimi kırar. Gülümsememin ardındaki acı yüzümü görür. Hüzünle çürüyen bedenim. Belki bir gün öyle birini severdim ki bedenlerimizi birlikte çürütürdük. Kırmızılıktan uzak dudaklarımdan dökülen zehri fark edebilirdi. Dünyama girerdi ve birlikte mükemmel bir hayalde yaşardık. Geceleri somut bir insan hakkında hayaller kurardım. Belki sadece masum çocuklar olurdu dünyamızda fesat insanların aksine.

Bizi gözetleyen kimse olmazdı fakat o hiç gelmedi. Bazen geldi sandım ve ona kapı açtım. Her defasında bana yaklaştı sonrasında kapıyı kapattı ve tekrar uzaklaştı. Ruh ve hayalin bahçeleri sevgiyle yıkanacaklarını düşünüyorlardı. Ruhumun cılız bir güneş ışığı ve birkaç damla su ile büyüttüğü papatyalar daha fazla güneş ışığı alacaklarını zannediyorlardı.

Ben o papatyaları ezdim.

Soldular.

Artık onlar da siyah.

Genç kız adını bilmiyordu, unutmuştu.

DAİMA


Sarah Jio hayranı, Swiftie, Meran, Uysalcık ve Fransisco'nun paralel evrendeki karısı.


•Healer ve WSnapchat; Brfdemirel
İnstagram; daima.wattpady
  • JoinedJune 16, 2015
Stories by Berfin DEMİREL
Daima by berfinsw
Daima
Gündüzün geceyi aydınlattığı gibi birbirlerine karışıp gün batımını oluşturacak iki insan... Kayra Eroğlu...
ranking #267 in music See all rankings
YAYINEVİ by berfinsw
YAYINEVİ
DİKKAT! BU BİR WATTPAD YAZARININ HİKAYESİDİR. Melek Wattpad'de 2 milyon okunmaya sahip bir hikaye yazmaktadır...
ranking #40 in dikkat See all rankings
KELEBEK ETKİSİ by berfinsw
KELEBEK ETKİSİ
Kelebek Etkisi. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve her şey göründüğü kadar vardır. Bir kelebeğe göre insan...
2 Reading Lists

by