#SPNFamily #Potterhead
Pisanie to jedna z niewielu czynności, które wykonuję codziennie. Myślę, że tylko dzięki temu jeszcze nie zwariowałam do reszty. I nieważne, czy spod mojego długopisu wyjdzie notatka z całego dnia, czy dzięki moim palcom powstanie nowa część czegoś, co może ktoś kiedyś przeczyta.
Chcę być kreatywna i wolna w tym co robię. Nikomu nie odmówię pomocy z rozwijaniem swoich możliwości, bo może się czegoś od siebie nawzajem nauczymy.
Nie gryzę za krytykę, jest potrzebna w naszym życiu. Nie łaszę się za dobre słowo, bo to sprawia, że zaczynamy robić coś dla pochlebców, a przestajemy robić to dla siebie. Dobrze jest, jeśli tym, co robimy sprawiamy komuś radość, ale źle, gdy zaczynamy pracować dla komplementów.
  • on the road trip from hell
  • JoinedOctober 17, 2015


Following

Last Message
barbnbooks barbnbooks Oct 11, 2016 07:26PM
Może niektórzy już zauważyli (albo dopiero zauważą), ale opowiadania "Green-eyed demon" i "I'm into human"zniknęły z mojego profilu. Powodem jest moja chęć do poprawienia tych opowiadań i dopisania n...
View all Conversations

Story by Drama Queen
LADY MALFOY (Dramione) by barbnbooks
LADY MALFOY (Dramione) Fanfiction
- Panno Granger, jest pani w poważnym niebezpieczeństwie - powiedział powoli. - Ale Ministerstwo może zaoferować pani bezpieczną kryjówkę, w której nikt pani nie znajdzie. - Gdz... gdzie jest to miejsce? - spytała...