bacimixss

eve dönüş 1 ve 2 düzenlemede. ;)))

JaleGne

Merhaba daha önce okuduğum İstisna adlı hikayenize bir baktım da aynrn duruyor. O zaman da ben ve bazı okurlarınız finali çok havada kalmış bulduğumuzu söylemiştik. Belki fırsatınız olmadı yorumlara bakamadınız. Ancak o kadar muhteşem bir olay örgüsü daha tatmin edici bir finali hakediyordu. Kafamızda yarım kalanlara Yankı ve Zeynep gibi değisik sonları krndim hayal etmeyi sevmiyorum. Naçizane düzenlemeye alma gibi bir durumunuz var mı acaba? Saygılarımla.

Aysenur_Gure

Seni neden takip ediyorum inan bilmiyorum.  Garip bir şekilde bion çok hoş ve bu neden hoş geliyor onu da bilmiyorum. Şuan niye bunu yazdığımı da bilmiyorum. 

bacimixss

@ Aysenur_Gure   teşekkür ederim :D yani sanırım ;)
Reply

deniz12345789

@bacimixss Merhaba ben de yeni bir kitap yazıyorum okursanız sevecegine eminim lütfen bir göz atın sonra mutlaka yorumları nizi mesaj olarak atın lütfen " happenstance "

linelives

Öylesine hikaye araken 'Seviyom ulan' adli hikayene denk geldim ve bayildim. Uzatmadan, mantikli ve aşk doluydu. Ellerine saglik. Tanitimini yaptigin diger hikayelerini de ekledim kutuphaneme musait bir zamanda hepsini okumayi istiyorum. Mutlu eden hikayelerin var en azindan benim okudugum hikayen beni cok eglendirdi. 

bacimixss

@lmnurcine çok çok teşekkür ederim, umarım diğer hikayelerimi de zevk alarak okursun. ;)
Reply

sessizliginvakti

Kitaplarini daha yeni indirdim buldugum ilk firsatta okumayi planliyorum. Su siralar yazililardan basimi kaldiramafigim icin wattpada vakit ayiramiyorum. Afra ve Karan'ı begendigini gormek hosuma gitti, ozellikle bir yazardan gelince u begeni daha da mutlu oldum. İnsallah devaminida seversin...

sessizliginvakti

@ istanbulumsukaranlik  birazdan yeni bolumu yukluyorum. Surekli internete giremedigim icin aninda gorup cevap veremiyorum ama umarim bu bolumude seversin
Reply

bacimixss

@ istanbulumsukaranlik  İnşallah yazılılarını hayırlısıyla atlatıp bize yeni yeni bölümler yazarsın. Devamını merakla bekliyorum. ;))
Reply