aycanmutlu

Liderlerin Savaşı'nın yeni bölümü sizlerle Aradan biraz vakit geçtiği için ilk 3 bölümü okumakta fayda var. Sevgiler 

berat_akdemirr

Bende yazım tarzımı Aycan ablaya benzetmeye çalışıyorum çünkü okuyup ilk bitirdiğim kitap kendisinin yazmış olduğu Hatıralar kitabıydı. Kitabı çok sevmiştim. Ve sonra bende onun yazdığı tarzda hikaye yazmaya başladım. İsterseniz bakabilirsiniz https://my.w.tt/nqzZy6S8OQ
     Aycan abla seni çok seviyorum :) 

aycanmutlu

Liderlerin Savaşı'nın yeni bölümü sizlerle Aradan biraz vakit geçtiği için ilk 3 bölümü okumakta fayda var. Sevgiler 

aycanmutlu

Ayna isimli yeni kitabımın ilk bölümünü dört kez yazıp sildim. Kurgunun yazılmak için beklediğine inanırım. Demek ki zamanı değilmiş. Bu yüzden merak edenler varsa Ayna'yı silmedim, taslakta. Zamanını bekliyor.
     
     Yaşarken Görmek'i de taslağa aldım. Bölüm gelmediği için orada durması çok mantıksızdı. Okuyanları yarı yolda bıraktığım için çok üzgünüm. Onun için farklı planlarım var. Yeni bir duyurum olursa yeniden sizlere açıklarım.
     
     Yola Liderlerin Savaş'ı ile devam ediyorum. Gidişat ne gösterir, kitaplaştırmayı düşünür müyüm düşünürsem kitaba ne olur bununla ilgili önceden net bir şey söylemem doğru olmaz. Kitaba başlayacaklar bunu düşünerek başlarsa bir sorun olmaz diye düşünüyorum.
     
     Tüm açıklamalar bittiğine göre, seviliyorsunuz.
     Sevgiler... ♡

kar_ta_li_ce

Merhaba.Yeni bir hikaye yazıyorum ve 2.bölümü yayınlayacağım.Destek olur musunuz? Seveceğinizi düşünüyorum.şimdiden teşekkürler ^_^

Recent Activity