🖤

Her şey zihinde biter. Nasıl birine dönüşmek istiyorsan zihnini öyle şartla. Soğukkanlı olmakta, korkak olmakta senin elinde. Yaralandığında bile bilincini açık tutarsan Allah teala sana; "Ömrün yetti!" demediği sürece hayatta kalırsın. Yani yeri geldiğinde ölmek de senin eline veriliyor, dayanmak da.

Benim kurgularım da zihnini kontrol etmeyi bilenlere ithâftır.

Sürekli; "Öfkeli Erkek ve kalbi dünyalar kadar saf kadın." , "Her kızla eğlenen badboy ve kalbi temiz, naif ve herkesten farklı kızın aşkı." gibi kurgulardan bıkmadınız mı artık?!

Sapıkça zihniyete sahip varlıklar; sadist, sapık zihniyetli katiller; çocuklara zarar veren varlıklar; kendinden güçsüz insanlar üzerinde güç gösterisi yapan acizler ve teröristler dışında hiç kimse ne saf temizdir ne de saf kötüdür.

Ayrıca kadınlar naif değil, "Nahif"tir. Kadınlar yeri geldiğinde bir çiçek kadar zarif ve ince, yeri geldiğinde bir hançer kadar keskin ve öldürücüdür.

Erkekler; yeri geldiğinde soğuk, katı yeri geldiğinde de güneş gibi sıcacık ve pamuk gibi yumuşacık yüreklere sahiptir.

Ben, Healer Sakura; kiraz çiçeği gibi ölümle yaşamın birlikteliğine inanıp hayatı dolu dolu seven ve ruhlarınıza, düşüncelerinize healer yani şifacı olmak isteyen kişiyim. Ben, Şifacı Kiraz çiçeğiyim. Sizlerde benim Kiraz Çiçeklerimsiniz.

Kurgu evime hoş geldiniz, Sakuralar'ım 🌸❤

Mavi'yi sevin. Mavinin her tonunu sevin, gökyüzünü sevin ve görün o zaman yeni bir siz olacak.
💙🌌💙
  • gerçek bir kitleye ihtiyacım var. sadece oy verip geçme. gt yaparım ama sadece kaliteli yazanlara.
  • JoinedJanuary 31, 2019Story by asral
Anka: ARSLAN  by asral_arcuray
Anka: ARSLAN
"Öldürdüler. Öldüm sandılar. Ama yanıldılar..." 🔥♾☯️♾🔥 Yine uyuyamamıştım...
ranking #117 in değişim See all rankings
8 Reading Lists