Bir kitap karakteri olarak doğsaydım keşke diye çok düşündüm. İmkansızlıklara hep meyilliydim. Sonra, bir kitap karakteri oldum. Kendimi, kendi kelimelerimle yeniden yarattım. Ben bu kitapta savaşçı bir kız olarak yer aldım. Kendi kitabımın başrolü oldum. Yılmadım, yıkılmadım lakin hiçbir zaman tam anlamıyla da ayakta kalamadım. Benim kitabımda, benim hikayemde, bana karşı koyan, beni yıkmaya çalışan, beni öldürmeye çalışan yüzlerce insan vardı. Direndim, tek başıma direndim onlara. Onlar bana kılıçlarıyla saldırdı, ben onlara kelimelerimle. Onlar bana oklarıyla saldırdı, ben onlara kalbimle. İyiler kazanır derlerdi hep, sahiden iyiler kazanıyorsa, ben niye yenildim yüz binlerce kez ? 
Direnmek zor artık, fakat savaşçı bir kızın lügatında pes etmek diye bir kelime yok. Korkularım var, fakat cesaretim korkularımdan çok. Acılarım var, fakat intikam alma arzum acılarımdan daha fazla. Nefretle birim, fakat bir yanımda sevgi bin, bilirim.
Bu kitabı yazan da, bitirecek olan da benim. Savaşçı kızı öldürecek olan da, yaşatacak olan da benim. Siz yalnızca okuyucusunuz, fakat şunu da bilin ki, eğer olurda isterseniz, her daim bu kitapta bir yeriniz var. Ya benim yanımda, ya benim karşımda. Ya benim kalbimde, ya benim nefretimde. Ya benim kollarımda, ya benim ellerimden ölümle.
  • 222
  • JoinedSeptember 12, 2013


Following

Last Message
aptalrakun aptalrakun Aug 01, 2022 01:56AM
Merhabalar!Kimler var kimler yok bilmiyorum. Çok uzun zamandır buralardan uzağım ama şu sıralar geri döndüm diyebilirim. Umarım hepiniz iyisinizdir, sizleri özledim. Küçük bir duyurum olacak, Analog...
View all Conversations

Stories by aptalrakun
Analog Hayatlar  by aptalrakun
Analog Hayatlar
Saat 23.32, aylardan şubat, günlerden salı. Kendime soracağım bir soru var: Sevgili Arven, hayatının bu denli...
ranking #674 in takıntı See all rankings
Aptal Bir Platoniğin Kaleminden by aptalrakun
Aptal Bir Platoniğin Kaleminden
Sevgili Orman Kafa, Merhaba. Ben senin platoniğinim. Evet,evet her tenefüste seni izleyen, sen nereye giders...
ranking #66 in mektuplar See all rankings
1 Reading List