_bayansigarakutusu

Yalan ve burun arasındaki ilişki = pinokyo sendromu

_bayansigarakutusu

Yalan ve burun arasındaki ilişki = pinokyo sendromu

_bayansigarakutusu

Evet arkidişler bu benim yeni kitaabım. Şuan sadece tanıtımı var ama bence güzel bir kitap olacak. Kitabımdan küçük bir alıntı bırakıyorum. 
     
     
     "Sadece yaşamak istiyorum." Gözlerimden akan bir kaç damla yaşı umursamazca sildim. Bana bakıyordu, kollarını birbirine bağlamış öylece gözlerimin içine bakıyordu. Karşısında korkudan tir tir titriyordum resmen. Gözlerime bakarken dudaklarınu araladı. Bir şey söyleyecek gibi oldu ama söylemedi. 
     
     Kollarını çözüp bana doğru birkaç adım attı. Aramızdaki mesafeyi kapattı. Arkamdaki arabayla bütünleşmiştim resmen. Elini arabanın camına yaslayıp bana iyice yaklaştı. Dudaklarını araladı ve o beni mahveden cümleyi kurdu.
     
     "Sadece ölmeni istiyorum." Bunu o kadar rahat söylemişti ki.. Gözleriminden akan yaşlar daha da hızlandı. Bu kadar acımasız olamazdı! Ölmemi isteyecek kadar acımasız olamazdı. Olmamalıydı...
     
     "Sana hiçbir şey yapmadım." söylediğime alayla hafiften güldü. Diliyle dudaklarını ıslatıp bana daha da yaklaştı. Burunlarımız birbirine değerken, nefeslerimiz bir bütün olmuştu. 
     
     "Sen beni bitirdin. Benden beni çaldın. Ben diye bir şey kalmadı. Sen ölmek zorundasın, bana yaptıklarının cezasını çekmek zorumdasın." 
     
     "Ben bir şey yapmadım." Diyebildim sadece. Öldürecekti beni. Her zamanki gibi net ve sertti. Beni bu uçurumdan aşağı atacaktı, bu benim sonum olacaktı. Bu bizim sonumuz olacaktı. 
     
     Veee kapak tasarımı yapan birileri varsaa lütfen bana ulaşabilir miiiii lütfennn?
     https://www.wattpad.com/story/240380314