melodyjnosc

Hej, chciałabym złe serdecznie zaprosić do zajrzenia do mojej książki pt. „Opowiedz Matko”. Jest to powieść należąca do tych z kategorii: Powstanie Warszawskie. Zapraszam Cię do śledzenia losów bohaterów jednego z oddziałów, dzień po dniu. Książka ta ma jeszcze jedną nowość - dość nietypowego narratora, ale jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam na mój profil ❤️
     
     I z góry przepraszam za śmiecenie reklamami uwu

WolFiexX

Serwus! Widzę, że odświeżyłas sobie historie opowiadana przez wiatr. Chciałam tylko podziękować, że jestes i dzieki takim ludziom jak ty te 63 dni chwały ciagle żyją. Sciskam cieplo 

_Lilarose_

@WolFiexX Czasem dobrze wrócić c: zwłaszcza w tych dniach. Pozdrawiam również 
Reply

paula11215

https://my.w.tt/Kay1QVwtKT Zapraszam na moje pierwsze opublikowane opowiadanie pt ,,Wybór Belli", narazie jest to tylko Przedmowa, ale niedługo opublikuję rozdział 1. Będzie mi miło jeśli napiszesz konstruktywny komentarz. 

WolFiexX

Serwus drogi czytelniku! Pamiętasz jeszcze historię Ingi oraz 63 dni chwały? Wiatr powraca jako niemy obserwator w drugim tomie pt "Wichrowe słowa ". Zapraszam na wizję okupowanej Warszawy widzianą dziecięcymi oczami. Historia o mocy przyjaźni, codziennych rutynach, a przedewszystkim o niesamowitym duchu walki, bo wojna to nie tylko śmierć i głód. 

de-lia

Dziękuję za głos na CALIDUM SCELERISQUE. Zapraszam do przeczytania pozostałych prac na moim profilu - CLAMATE IN CAELUM oraz LUDO MENTIS. 

xgoodbyersx

Witaj!
     Chciałabym zaprosić Cię na moje opowiadanie "Kwiat Okupacji" ❤
     Opowieść o siedemnastoletniej Zosi, która mimo swojego spokojnego i wrażliwego charakteru podejmuję walkę o wolną Polskę ze swoją przyjaciółką Danutą. Mimo sprzeciwów braci występują do konspiracji. Danuta w konspiracji dostaje ważną funkcje i odnawia relacje ze swoim dawnym przyjacielem. Zosia poznaje młodego żołnierza, który zmieni jej życie. Czy między Danutą a jej przyjacielem będzie coś więcej? Czy Zosia przetrwa te krwawe czasy? I najważniejsze czy wszyscy przeżyją czy wojna zabierze ich w swoje ramiona? 
     Odpowiedzi znajdziesz w tym opowiadaniu!
     Pozdrawiam serdecznie! ❤

WolFiexX

Siedemdziesiąt trzy lata temu wybuchło powstanie, a wraz z nim tysiące młodych ludzi ruszyło do walki o upragnioną wolność. Dołącz do nich czytając "Opowiedzcie wiatry" i przeżyj wspólne 63 dni chwały. 
     
     Mam nadzieję, że zostawisz po sobie ślad, rozdziały są publikowane codziennie. Całuje. Serwus!