❝𝐢 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐚 𝐝𝐫𝐞𝐚𝐦, 𝐚 𝐬𝐨𝐧𝐠 𝐭𝐨 𝐬𝐢𝐧𝐠❞

  kim jestem? tego jeszcze sama nie wiem. szukam siebie. każdego dnia szukam, odkrywam i poznaję tę największą tajemnicę, której nigdy do końca nie zgłębię - siebie samą. na chwilę obecną wiem, że jestem optymistycznie nastawioną do życia choleryczką i pośrednikiem. należę do idealistów, jestem dumną katoliczką i harcerką o gigantycznej wyobraźni, która każdego dnia żyje w innej książce. nie wyróżniam się na pierwszy rzut oka z tłumu, ot zwyczajna ze mnie licealistka.

❝𝐭𝐨 𝐡𝐞𝐥𝐩 𝐦𝐞 𝐜𝐨𝐩𝐞, 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐲𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠❞

  co robię na co dzień? to zależy od dnia. jednego ratuję śródziemie, innego odwiedzam narnię, jeszcze innego uczę się w hogwarcie, wakacje spędzam w obozie herosów, a w słoneczne popołudnia spaceruję po avonlea. wszystko zależy w dużej mierze od tego, jaką książkę czytam, jaki film oglądam lub jaki serial mnie wciągnie. nie mam stałego miejsca pobytu, ale jedno mogę powiedzieć na pewno, nie jest to nasz świat.

❝𝐢𝐟 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐞𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐰𝐨𝐧𝐝𝐞𝐫, 𝐨𝐟 𝐚 𝐟𝐚𝐢𝐫𝐲 𝐭𝐚𝐥𝐞❞

  od codzienności uciekam w pisarstwo. to jest moim hobby, moim celem, moją odskocznią. nie pogardzę też roleplay, bo to też w końcu swego rodzaju trening pisarski, a przy tym integracja z cudownymi ludźmi. co jeszcze uwielbiam? uwielbiam muzykę, śpiewanie harcerskich piosenek przy ognisku, zapach książek, stare domostwa, piękne cytaty, czekoladę, zimowe poranki, a także moją wyobraźnię, którą uznaję za swoją największą zaletę. naprawdę, cieszę się, że mogę mieć w sobie pokłady tak wielkiej fantazji.

❝𝐲𝐨𝐮 𝐜𝐚𝐧 𝐭𝐚𝐤𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐟𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞...❞

  nigdy nie wiem, jak zakończyć opis...może więc po prostu poślę do Ciebie jedną prośbę: uśmiechnij się! choćby tylko na tę krótką chwilę, po prostu się uśmiechnij. ten mały gest naprawdę może zdziałać cuda.

❪ matching icons with @murderess-

❝...𝐞𝐯𝐞𝐧 𝐢𝐟 𝐲𝐨𝐮 𝐟𝐚𝐢𝐥.❞
  • szukam narnii w szafie
  • JoinedMay 23, 2019Last Message
ZWARIOWANA- ZWARIOWANA- Apr 09, 2021 08:31AM
aloha ogólnie, ostatnio naczytałam się sherlocka holmesa i innych takich XD mam teraz wenę na jakiś kryminał w xvii/xix wiecznej anglii...pewnie nie wypali, noż ale spróbować nie zaszkodzi, nah czy...
View all Conversations

Stories by 𝐌𝐀𝐑𝐓𝐀
𝐏𝐎𝐖𝐑𝐎𝐂𝐄 | original story by ZWARIOWANA-
𝐏𝐎𝐖𝐑𝐎𝐂𝐄 | original story
━━━━━━━ ❝Jeszcze powrócę do domu.❞ Gdy spokój mieszkańców Shisei burzą najeźdźcy z północy, wybijając niemalż...
ranking #620 in smutek See all rankings
𝐃𝐀𝐖𝐍𝐎, 𝐃𝐀𝐖𝐍𝐎 𝐓𝐄𝐌𝐔... | prywatne roleplay by ZWARIOWANA-
𝐃𝐀𝐖𝐍𝐎, 𝐃𝐀𝐖𝐍𝐎 𝐓𝐄𝐌𝐔...
krowa przyszła i zjadła opis na szczęście tytuł zostawiła
2 Reading Lists