Jestem Linią Graniczną. Balansuję na cienkim ostrzu, by nie wpaść do przepaści własnego, mrocznego ja. Nazywają mnie Wonsz. Czasem jestem milutka jak wąż w króliczych uszkach, by zaraz potem obnażyć swoje przesiąknięte jadem kły kobry. Moja twórczość również balansuje na krawędzi. Raz przechyla się bardziej w dół, więc jest ciemna, bolesna i straszna. A czasem wędruje bezpiecznie po miękkiej trawie, wtedy zmienia się na słodką, lekką i przyjemną. Sama nigdy nie wiem, który obierze kurs, dlatego piszę nieregularnie. Poza tym, tworzę też amatorsko grafiki. Wszystkie okładki tych dzieł są mojego autorsta. W każdej zawarta jest cząstka rozdartego serca, szukającego pomocy. Być może kiedyś spadnę z krawędzi tego ostrza. Albo z niego zejdę na twardy grunt. Jednak na razie dalej jestem Linią Graniczną. Małym Wenszem szukającym miejsca na tym świecie. 

Moje jedyne na tym ponurym świecie:

@Czarna_Roza

@StoneHeartCole

Dziękuję ♥

Vrepit Sa!

Ave System!

Bo on uskoczył, ale nie zdążył uskoczyć~

Ich bin Butter. Jestem masłem~

To boli~ ♥

~(•-•)~ Ziemniaczek ~(•-•)~

Cebulo, daj mi batona.

Kto pierzem wojuje, ten od miecza ginie.

BUMERANG!

Propanbutan~

~ ★ ~
  • JoinedDecember 31, 2016Last Message
WonszWen WonszWen Jul 20, 2017 12:20PM
Dla wszystkich zainteresowanych: Postanowiłam zorganizować mini konkurs na napisanie shota. Zgłaszać się może każdy. Więcej informacji w książce "Ninjago One Shots by Wen" w notce "KONKURSIK (chyba)...
View all Conversations

Stories by Linia Graniczna
Siódmy Świat by WonszWen
Siódmy Świat Short Story
Siódmy Świat to bardzo dziwny świat. Pełen sprzeczności, nietolerancji i pychy. Czy jeden, mały człowiek da radę odmienić losy swojej krainy?
Nie musisz pływać sam by WonszWen
Nie musisz pływać sam #707 in Spiritual
Nie musisz pływać sam... You don't have to swim alone...
Wróg by WonszWen
Wróg #720 in Spiritual
Naszym wrogiem może być cokolwiek. Inny człowiek, matematyka, choroba... Lub nasza własna psychika. . . . . . . . Praca, która brała udział w konkursie na opowiadanie pt. "Ja i mój wróg".
7 Reading Lists