Cześć ; ) 

Witam serdecznie wszystkie zagubione dusze. Jestem niestety dorosłą, nieco szaloną fanką słowa pisanego, która w ciągu kilku chwil przechodzi od melancholijnych rozważań o życiu do suchych i wiecznie nieśmiesznych żartów. Piszę odkąd pamiętam, sprawia mi to ogromnie dużo radości, dużo też czytam i jestem w obu tych dziedzinach poważna.

Wychowałam się na twórczości JK Rowling, podziwiam z całego serca Carlosa Ruiza Zafona, darzę ogromnym szacunkiem filmy animowane, całymi dniami słucham muzyki, najczęściej filmowej albo tworzą nigdy-nie-zrealizowane plany czegoś fajnego w Internecie (czego akurat mi brakuje, ale nikt tego nie zrobił).

Chętnie przeczytam ciekawe historie, na bieżąco aktualizowane, z aktywnym autorem, który odpowiada na wiadomości i komentarze. Naturalnie nie dam rady przejść przez FF o czymś, czego nie znam i nie rozumiem.

Nie jestem mistrzem szukania, więc korzystam albo ze strony głównej albo z profili innych autorów albo z tego, kogo przyłapię tutaj i w zależności od czasu czytam dużo albo mało.

W razie czego można mnie pytać o wszystko, byleby nie o sens słowa "prawda", bo przez to nie spałam przez tydzień... naprawdę :D
  • JoinedJanuary 17, 2016


Following


Stories by WandaWadlewa
Kacze pióro niesione wiatrem by WandaWadlewa
Kacze pióro niesione wiatrem
W Wielkiej Sali wywieszono ogłoszenie na temat wkrótce wystawianej sztuki "Przeklęte dziecko". Co m...
Spotkanie by WandaWadlewa
Spotkanie
"Myślisz, że to normalne, że jednego dnia jesteś najlepszym przyjacielem, a następnego to wszystko przek...
1 Reading List