Zdravím všechny poutníky, kteří se rozhodli zavítat do tohoto temného kraje.
Jak vám již jistě došlo, mé jméno je Eliška, ačkoliv nick má znění takové, jaké má. A má ho tak z dobrého důvodu. Jakého? To už je na vás, co z něj vyvodíte.
Dále bych asi mohla zmínit, že věk stále nese příponu -náct - a ještě nějakou dobu bude.
Co se týče hudebního vkusu, spíše se přikláním k muzice tvrdšího rázu, což znamená rocku a metalu. I když to nemění nic na tom, že si neposlechnu vážnou hudbu, New Age (od Keltské hudby až po fantasy) či dubstep v podání jedné opravdu úžasné houslistky.
Jestli vás zajímají interpreti, kteří mne nějakým způsobem oslovili, zde máte výčet: Lindsey Stirling, Two Steps From Hell, Brunuhville, Adrian von Ziegler, BVB, BMTH, BFMV, Bad Omens, While She Sleeps, Villain Of The Story, Three Days Grace, Skillet, Linkin Park, HammerFall, Sonata Arctica, Asking Alexandria, Evanescence, Red, Powerwolf, Avatar...
Ještě stále vás neodstrašilo tohle velmi pesimistické stvoření, které svým vyjadřováním příliš nezapadá mezi své vrstevníky? Pak vás asi odradí fakt, že v srdci jsem emo, ale navenek vypadám spíše jako rocker a metalista, neb kompromisy bývají někdy dosti nekompromisní.
Ještě stále ne? Pak vám s klidem mohu říct, že se ze mne už před více než rokem stal člen BVB Army, který za svůj vzor neuznává Andyho Biersacka, ale Jacoba "Jakea" Pittse a Jeremyho "Jinxxe" Fergusona.
Opravdu nic? Pak snad zmíním jen, že v poslední době se mými oblíbenými žánry staly fan fikce, fantasy a čtení lehce psychologického rázu.
To by bylo vše, milý poutníče. Nezbývá mi nic, než ti popřát mnoho štěstí v další cestě plné hledání. Čeho? To už si vyber ty sám...
~~~
"I Think The Silence Speaks Volumes." - Silence Speaks; While She Sleeps & Oliver Sykes
  • Ve tvém stínu...
  • JoinedAugust 26, 2015


Last Message
Walking-Madness Walking-Madness Mar 25, 2018 07:45PM
Zdravím,možná jste zjistili, že se změnilo můj nick z "eliskalacuc" na "Walking-Madness". Rovnou říkám, přezdívka "Chodící šílenství" pro mě svůj metaforický význam má. Jméno "eliskalacuc" na profil...
View all Conversations

Stories by eliskalacuc
BVB Funny Moments 3 by Walking-Madness
BVB Funny Moments 3
Pokud se tedy někdo těšil na pokračování vtipných obrázků s BVB u @LokisIceLady, tak ho musím zklamat. Původn...
ranking #2 in funnymoments See all rankings
Problémy tRPG hráčů by Walking-Madness
Problémy tRPG hráčů
Hrajete textové hry za hrdiny? Pokud ano, jistě zde najdete mnoho problémů, které vás vystihují ať chcete neb...
ranking #8 in hráči See all rankings
3 Reading Lists