Nie ma nic trudniejszego niż opisywanie samego siebie. Zbuntowana, ale mimo wszystko grzeczna. Pełna nienawiści i złości i w tym samym czasie dobra i pełna współczucia. Nie umiem się zdefiniować, bo jeszcze nie wiem kim jestem. Prawda jest taka, że nie wiem czy w ogóle, kiedykolwiek będę wiedziała. 
Jestem tylko nastolatką kochającą Justina Biebera i filmy. Może moje życie ma głębszy sens, a może go nie ma. Chciałabym kiedyś zrobić coś wielkiego, być kimś. Ale to chyba jak każdy z nas, prawda?
Mój idol powiedział kiedyś, że w życiu najważniejsze jest znaleźć cel i dążyć do niego, bo cel to ważna cześć istnienia każdego z nas. Moim celem jest szczęście i spełnianie marzeń.
Bo kim byśmy byli, gdybyśmy nie mogli marzyć?
  • JoinedApril 25, 2015Stories by Victoria Sparks
I Remember by VictoriaSparks1
I Remember Fanfiction
Justin i Libby są najlepszymi przyjaciółmi. Poznali się w przedszkolu i od momentu, w którym Justin uratował Libby przed dokuczającym jej rówieśnikiem, oboje wiedzieli, że będzie to długa i bardzo dobra przyjaźń...
MY BROTHER'S GIRLFRIEND (Zakończone) by VictoriaSparks1
MY BROTHER'S GIRLFRIEND (Zakończone) Fanfiction
- Nie mogę cię pragnąć, rozumiesz? Nie mogę o tobie myśleć, nie mogę cię dotykać i nie mogę patrzeć na ciebie w ten sposób - mówię twardo, spoglądając na drobną dziewczynę. - Powinnaś być z nim, żebym mógł cieszy...
2 Reading Lists