DÍLA:

Rozepsané:
-Sídlo
-Nepamatuješ?

Dokončeno:
-Tajemství - to je to, co nás spojuje
-Poslední výlet
-Chci pomáhat věřit
-Kytara
-Moře
-Odpoledne v trávě
-Deník (půvabné, blonďaté, ale hlavně tvrdé) Rachel
-Hřeben

TOP Wattpad friend: @Terrione

Zdravím všechny! :)
Moje jméno je Terka a je mi 19. Jsem úspěšnou absolventkou gymnázia a nyní se chystám na Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.
Jsem snílek, občas i trochu naivní člověk s poměrně velkou fantazií. Čtení a psaní mě hrozně baví, i když na to teď bohužel nemám tolik času, kolik bych chtěla.
Ve svém volném čase se věnuji kromě psaní sledování filmů, seriálů, v poslední době hlavně dokumentů, ráda tvořím, šiju. Hrávala jsem i divadlo, momentálně mi to dost chybí.
Co se týče mých oblíbených žánrů, tak jak u knih tak u filmů u mne převládá detektivka/krimi/thriller/romantické drama. Moje nejoblíbenější autorka je Agatha Christie, nejoblíbenější kniha Jana Eyrová (tato kniha mi už ve 14 změnila život a hrozně ji miluji).
Mezi moje nejoblíbenější herce patří určitě Tom Felton, Leonardo diCaprio, Benedict Cumberbatch a Keira Knightley. Nejoblíbenější film sice nemám, ale pokud byste nevěděli, na co zrovna kouknout, napište mi a já vám ráda poradím.
Věnuju se i focení a malování. Často taky sleduju tenis (i když ho sama nehraju) a naprosto zbožňuju Novaka Djokovice.
Ráda chodím do společnosti a trávím čas se svými mazlíčky - kocourem, králíkem a bratrem.
V poslední době jsem si neskutečně oblíbila jóga, díky ní jsem nalezla klid ve svojí duši, naučila mě mít ráda samu sebe.
Doufám, že vás moje krátké představení neunudilo k smrti a pokud tu nějaký příspěvek mám, tak si ho přečtete. Já si zase moc ráda přečtu ty vaše. Nebojte se mi ani napsat do zpráv, ráda poznávám nové lidi a musím přiznat, že mám i celkem dost přátel na internetu. Můžeme si psát o čemkoli.
Gratuluji, pokud jste to dočetli až sem, přeji vám krásný den!:*
  • JoinedDecember 17, 2014


Last Message
TerezaVaculikova TerezaVaculikova Jul 16, 2016 03:34PM
Po třech měsících jdu psát? No konečně.:)
View all Conversations

Stories by Tereza
Moře by TerezaVaculikova
Moře Short Story
Dnes mám pro vás jednodílovku - krátkou a poměrně i starou (cca. 2 roky). Doufám, že se vám bude líbit.:) Budu moc ráda za každý vote a komentář. Děkuju všem, co si tohle přečtou.:) P.S: Fotka na Coveru je moje.;)
Sídlo by TerezaVaculikova
Sídlo #784 in Mystery / Thriller
Hlavní hrdinkou mojí detektivní povídky je patnáctiletá Natalie, která jede se svými rodiči a sestrou strávit vánoční svátky na jejich sídlo. Zde je má navštívit i její bratr Tom se svojí novou přítelkyní Ashley. O...
Deník (blonďaté, půvabné, ale hlavně tvrdé) Rachel by TerezaVaculikova
Deník (blonďaté, půvabné, ale hlavně tvrdé) Rachel Humor
Tento příběh toho má už hodně za sebou. Napsala i ilustrovala jsem ho zhruba před třemi roky, publikovala na svém starém blogu a měl celkem úspěch. Nyní jsem se rozhodla upravit ho (přece je můj sloh už na jiné úro...
1 Reading List