Merhaba!  19 yaşındayım ve üniversite okuyorum. Oldukça sıradan biriyim, sürekli yazmayı ve okumayı seviyorum. Yerli yabancı hoşuma giden her romanı okuyorum, okumak gerçekten çok önemli. Ayrıca Kitap kokusuna bayılıyorum, kitaplarla dolu kütüphane kokusu sizce de enfes değil mi? 

Kitap yazarken ben bu dünya da olmuyorum hayal gücümü serbest bırakıyorum, kalem benim elimde istediğim gibi yaşıyorum. Sizide olduğunuz gibi tüm benliğizle kitaplarıma davet ediyorum.

Unutmadan söylemek istiyorum yanıma gelirken lütfen güzel düşlerinizle gelin...

Ağzı bozuk insanlar lütfen uzak dursun, Küfürü sevmiyorum, kız erkek fark etmez kimseye yakıştıramıyorum. Herkes haddini bilmek zorunda yani tanımadığınız birine karşı böyle laubali konuşamazsınız böyle konuşanlar sakın bana yazmasın teşekkür ederim

"Sağduyu dediğin şey, insanların genellikle kendi önyargılarına verdikleri isimdir."

Boş Koltuk / J.K. Rowling (Sayfa 271)

K- Pop hayranıyım, Aynı zamanda Ahgase'yim GOT7, EXO, BİGBANG, İNFİNİTE, TWİCE, B.A.P., BTS, 2NE1, 2PM, SEVENTEEN, DAY6, SHİNEE en sevdiklerim. Tabiki nu listeye Lady Gaga'yı eklemezsem olmaz o benim kraliçem Yazar olmak en büyük hayalim, çok çalışıyorum orjinal birşeyler yazmak için, bana şans verip kitaplarımı okursanız sevinirim. Kitap okumayı seviyorum, dizi izlemeyi yeni şeyler keşfetmeyi seviyorum. Fikirleriniz çok önemli isteğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz gördüğüm zaman mutlaka cevap vereceğim.> Bütün dünya sana sırtını dönse bile sen yine kendine sahipsin..


> Herbirimizin bu dünya ya bir amaç için geldiğine inanıyorum, kimimiz yazar, kimimiz ressam, kimimiz oyuncu, kimimiz şarkıcı, kimimiz de herhangi bir meslek ama ne olursak olalım hepinizin ortak amacı bu dünyayı gelecek nesillere güzel bir şekilde bırakmak.
  • Denizli
  • JoinedFebruary 23, 2016


Last Message
SogukMavi97 SogukMavi97 Sep 04, 2016 05:09PM
Sonunda Bee!  Beni kimler özledi
View all Conversations

Stories by Yalnız Adam
SANA SOYUNDUM #Wattys2017 by SogukMavi97
SANA SOYUNDUM #Wattys2017
Arkadaşlar öncelikle bu kitap gerçekten yaşanmışlıklardan alıntıdır, küçük bir kısmı kurgu onun dışında çoğun...
ranking #110 in huzur See all rankings
Kiralık Beden #Wattys2016 by SogukMavi97
Kiralık Beden #Wattys2016
(+18) Kathryn o kadar çabuk toparlandı ki, gözünü daha açmasada herkesi duyabiliyordu, içinden konuşuyordu...
ranking #527 in psikoloji See all rankings
1 Reading List