Piosenka na dzisiaj:
"Change is just a weapon"
~"Casual Mondays" - Weathers


"... pragnę niczym Salvador Dali uwieczniać prawdę kłamstw swymi farbami oraz jak Stephen King naśladować rzeczywistość moimi słowami."

"Ty nie rozumiesz, nie masz możliwości zrozumieć. Ty widzisz białą klamkę, która ostatnimi śrubami trzyma się drzwi, ja widzę te wszystkie zdania, które mogą ją opisać."

Gratuluję znalezienia mojego małego, szarego profilu. Może się poznamy?

Jestem młodą brunetką, z włosami nieścinanymi od przedszkola, oraz oczami podobnego koloru. Luźne, za duże bluzy i koszule to moje życie. Jednocześnie uwielbiam też jeansy, 99% swojego życia spędzam właśnie w nich (czasami nawet w nich śpię). Nie czuję się bardzo dziewczęco, dlatego się nie maluję, nie robię jakiś ciekawych fryzur, a ostatni raz w sukience można mnie było zobaczyć w podstawówce. W moim wyglądzie zatem nie ma nic ciekawego, może przejdziemy dalej?

Jestem skora do żartów, ale ogólnie jestem osobą spokojną i poważną. Boję się przebywać sama wśród nieznajomych, dlatego rzadko wychodzę z domu. Nie potrafię też odmawiać ludziom (dlatego łatwo mnie wykorzystać), ale jestem też bardzo uparta, dlatego coś mnie łączy z osiołkami, kochane zwierzęta. Zazwyczaj jestem też miła, ale również sarkastyczna, oraz lubię żartować z ludzi (czarny humor życiem).

Z książek, prosta sprawa, tylko obyczaj i horror. Lubię sobie bazgrolić, robię to od przedszkola, ale uznaję to tylko za hobby i nie pokazuję zazwyczaj swoich prac ( kiedy raz moja mama skomentowała mój rysunek, który nie był dokończony, zgniotłam go i wyrzuciłam, mimo że cholernie. mi się podobał). Muzykę słucham różną, ale najczęściej klasyczną i steampunk. Swing też jest spoko.

Skoro już mnie znasz, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Może coś przeczytasz, może napijesz się kawy? Miło było Cię poznać, wydajesz się być ciekawą osobą.
  • Oława
  • JoinedApril 8, 2016


Last Message
Shanley-san Shanley-san Oct 26, 2017 08:44AM
Dzięki Wam zajęłam drugie miejsce w konkursie powiatowym. Dziękuję wszystkim czytelnikom~! ^^
View all Conversations

Stories by Pieprzone Himedere
Amnezja | Tajemnicze Morderstwa 2 by Shanley-san
Amnezja | Tajemnicze Morderstwa 2
Druga część "Tajemniczych Morderstw." „Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli tak nie jest, Oznacz...
ranking #32 in zabójca See all rankings
Tajemnicze Morderstwa (Korekta) by Shanley-san
Tajemnicze Morderstwa (Korekta)
Książka jest w trakcie poprawiania. Morderstwo to niezbyt miła sprawa. Zwłaszcza kiedy nie jest to jednorazow...
ranking #15 in pasta See all rankings
2 Reading Lists