• Tirana, Albania
  • JoinedJune 1, 2016Last Message
SebastjaN92 SebastjaN92 Oct 10, 2018 07:03PM
Per ju qe merni vesh nga wattpad :P A ka nai menyr per ti ber publike ato pjes qe kam ne draft? Se mesa po shof paska bo ndryshime wattpad
View all Conversations

Stories by SebastjaN
Ai, Une dhe Koha by SebastjaN92
Ai, Une dhe Koha
||Eshte e diele dhe ndiej se do me mungoje Elia me Klausin por duart do prekin Samin,do mbajne Samin e zemra...
Mos Me Zhyt Me Thell by SebastjaN92
Mos Me Zhyt Me Thell
"Ndonjehere jeta te zhyt aq thelle sa as vet ajo nuk te nxjerr dot me . Te kryqezon rruget me ate lloj...
ranking #1 in See all rankings
Aroma Trendafilte Nder Gjemba by SebastjaN92
Aroma Trendafilte Nder Gjemba
Beni ate qe ju thote zemra,beje pa frike dhe pa ndjenjen e fajit,ajo qe gabon eshte vetem krenaria,qe e genje...
1 Reading List