Existují fb stránky, které hledají na Wattpadu ten nejhorší odpad a pak ho vystavují na odiv veřejnosti, která pak tuto spisovatelskou platformu vidí jako skládku nepovedených milostných "románů" velice špatných fanfikcí a obludných děl s pravopisem, ze kterého krvácí oči. Díky těmto stránkám vznikla pejorativní přezdívka "Votpad". 
My jsme tu proto, abychom našli pravé perly a vytáhli je z bahna nepřeberného množství nekvalitní literatury. Jsme seskupení nadšenců, kteří se rozhodli rozhodit sítě do hlubokého Wattpadského oceánu, vytáhnout všechny příběhy na světlo slunce a pod tímto sluncem vybrat ty nejlepší ryby. Tyto ryby pak vystavíme... Dobře, to už je trochu moc poetické. A smrdí to rybinou. Zpátky k věci.

Ve třech fázích budeme třídit obdržené příběhy a společně rozhodovat, která si zaslouží být vyzdvižena. Vysoký počet hodnotitelů by měl zaručit co největší objektivitu. Nebudeme hodnotit pouze pravopis, stylistiku a podobné věci, ale i obsah, logičnost příběhu a originalitu. V naší knize pak budou vycházet jednotlivé knihy, které byly vybrány. Bude u nich krátký popisek, názory hodnotících a doporučení, komu by se tato kniha mohla líbit.

Jestli máte odvahu, pošlete nám do soukromých zpráv název svého díla. A pak? Pak už jen Nikdo neví, kolik je v naší zbrani nábojů. Může to být právě váš příběh, který se dostane až na úplný konec a dostane slávu, kterou si zaslouží!

Bereme jen příběhy, neboť poezii by bylo dosti složité objektivně hodnotit a knihy patřící do kategorie Random se ani hodnotit nedají.
Především ale bereme jen česky psané příběhy.

Abychom vás nedrželi v nevědomosti o tom, kdo vlastně stojí za tímto projektem, zde máte seznam členů našeho týmu:
@SuzanneBoleyn
@xAsadx
@Ilmairy
@Jokie-oniisan
@JamieMontekWilliams
@AngryMiss
@TheSoulItself

A aby neupadli v zapomnění ani ti, kteří náš tým již opustili, zde jsou naši bývalí kolegové:
@Antilia
@mondycz
@Melissandra-rios
  • JoinedMarch 21, 2017

Following


Stories by Ruská ruleta Wattpadu
Co jste chtěli vědět o Ruské ruletě, ale báli jste se zeptat by RuskaRuleta
Co jste chtěli vědět o Ruské rulet...
Spousta věcí ohledně fungování Ruské rulety vám vlastně nikdy nebyla úplně objasněna, což od nás bylo poměrně...
ranking #47 in kritika See all rankings
Ruská ruleta Wattpadu by RuskaRuleta
Ruská ruleta Wattpadu
Mnozí z vás by si zajisté rádi přečetli nějaká skutečně kvalitní díla, avšak nacházíte vesměs samé špatně nap...
ranking #85 in best See all rankings
1 Reading List