Milí čtenáři, kteří sem zavítáte...
miluju příběhy a ráda je vyprávím.
Miluju příběhy o lásce. Ty, které končí šťastně, obrečím, ty, které končí nešťastně obrečím také, a navíc bych takové knihy nejraději vyhodila oknem.
Vítám vás v dávném světě našich keltských předků, který se do našich dnů uchoval v Rafaelově škole. Setkáte se s příběhem o lásce a s těmi, kterým naši předkové říkali Zářiví. My je dneska chápeme jako elfy či dokonce jako bohy. Přicházeli z čtyřrozměrného světa, ze Zásvětí.
A v takovém světě se napůl pohybují i hrdinové Rafaelovy školy, jejíž čtvrtý díl můžete číst na pokračování tady u mě na Wattpadu.
Autorkou obálky jsem sama, i fotografii jsem pořídila sama cestou na člunu mezi Zakynthosem a Kefalonií, kam jsem se v létě podívala a hrdinové této knihy také.

Renata
  • JoinedOctober 31, 2015Last Message
Renatatulcov Renatatulcov Feb 08, 2017 09:20PM
Zdravím všechny čtenářky a čtenáře Rafaelovy školy. Právě jsem začala psát povídky ze světa Rafaelovy školy a nazvala jsem je Rafaelovo království. https://www.wattpad.com/story/99015147
View all Conversations

Stories by Renata Štulcová
Rafaelovo království by Renatatulcov
Rafaelovo království #768 in Fantasy
Povídky ze světa Rafaelovy školy.
Rafaelova škola by Renatatulcov
Rafaelova škola #506 in Fantasy
Příběh Marininy lásky pokračuje čtvrtou knihou. Je plná romantiky, kterou se prolíná velké napětí. Kniha otevírá cestu k tajemné minulosti hrdinky, jejího rodu a Země. Odhaluje se tajemství kolem lásky, kterou Mar...
1 Reading List