Witam serdecznie~

Na początku zaznaczę, że opowiadania, które piszę, opowiadają o parach męsko-męskich, czyli po prostu yaoi~

Jestem osobą z reguły nieśmiałą, która ma problem odezwać się do kogoś zupełnie nieznanego (co przekłada się też na wirtualny świat, co też jest powodem raczej braku aktywności z mojej strony np. w komentowaniu).
Jestem typem nietypowym, bo osobiście stronię od różnych książek, jakoś nawał tekstu nie bardzo mnie zachęca do czytania (o dziwo wszelkie fanficki kocham czytać, nie ważne ile mają tekstu). Dlatego też raczej wybieram mangi, przez łatwiejszą formę przekazu.
O muzyce nie będę wspominać, bo tutaj też jestem dość nietypowa~ Od po prostu wcale nie słucham muzyki (najwyżej jakaś 1-2 piosenki), jakoś preferuję ciszę, co dziwi każdego z kim rozmawiam :)

Tu może wspomnę, że zwę się Klaudia, ale w internetowym świecie raczej wolę posługiwać się nickiem~ Do tego liczę sobie 20 lat (pisząc to w dniu urodzin czuje się tak staro D: )

Moje opowiadania nie są doskonałe, ale... twierdzę, że są i tak sukcesem, bo aby dojść do takiego poziomu już musiałam naprawdę sporo pisać, mam nadzieję, że dalej będę się rozwijać w tym kierunku i kto wie, może kogoś urzekną moje opowieści?~ :)
  • JoinedJanuary 17, 2015


Following

Last Message
Rani_Tamaro Rani_Tamaro Dec 24, 2015 03:41PM
Em... Dość długo się nie odzywałam i niestety nawet na święta nie udało mi się nic nowego napisać D: Mimo to chciałabym wam nie tylko wszystkim podziękować za cierpliwość, ale również życzyć wam wszy...
View all Conversations

Stories by Rani_Tamaro
Zamiana ról by Rani_Tamaro
Zamiana ról
A co by było gdyby to młody Yuri Katsuki okazał się trenerem niespełna siedemnastoletniego Wiktora Nikiforova...
ranking #583 in boys See all rankings
Organizacja by Rani_Tamaro
Organizacja
Nie jest to opowieść, a raczej miejsce poświęcone sprawom organizacyjnym~ XD Będą tu może czasem pojawiać jak...
ranking #71 in mnie See all rankings
[Edy] Zakład by Rani_Tamaro
[Edy] Zakład
Edd od jakiegoś czasu podkochuje się w Kevinie, ale woli zostawić to dla siebie. Kevin zaś wraz ze swoim przy...
ranking #7 in randki See all rankings