Pani_Wiking

Dobra, wena jest ale przeniosła się na co innego, jeśli jesteście ciekawi na co, to zapraszam na webtoona, właśnie tam podjęłam się tłumaczenia komiksów, które widzę, że często bez zgody są przeklejanie na wattpada.
     	Pozdrawiam i życzę dużo chłodu podczas tych gorących dni ~

Pani_Wiking

Dobra, wena jest ale przeniosła się na co innego, jeśli jesteście ciekawi na co, to zapraszam na webtoona, właśnie tam podjęłam się tłumaczenia komiksów, które widzę, że często bez zgody są przeklejanie na wattpada.
     Pozdrawiam i życzę dużo chłodu podczas tych gorących dni ~

Pani_Wiking

Ekhm wena again umarła...
     znaczy no przeszła na co innego...
     zaczęłam kolejne (chyba z 10 opowiadanie)
     nie bijcie, kiedyś coś uda mi się ukończyć

Pani_Wiking

Ogłoszenia parafialne GJ!
     Niestety znowu są opóźnienia z rozdziałem ( powoli zaczynam nienawidzić panią z dziekanatu, która robi wszystkim pod górkę).
     Jeśli do godziny 20 nie wstawie nowego rozdziału Granicy jawy MOŻECIE MNIE ZASPAMIĆ WIADOMOŚCIAMI PRYWATNYMI, TABLICĄ I KOMENTARZAMI
     Dziękuję za uwagę i miłego weekendu

Pani_Wiking

Info do granicy jawy!!
     Za tydzień będzie kolejny rozdział z zagadką (mam nadzieję, że dam rade ją przygotować bo lekkie wyzwanie w rysowaniu i zabawą grafiką mnie czeka), więc lepiej przygotujcie się mentalnie :) i mam nadzieję, że tym razem pójdzie wam lepiej.
     Wierzę w was moje lamki ;3

miszczysko

@ Pani_Wiking Może się udać :''')
Reply

Pani_Wiking

@miszczysko tym razem myślę, że będzie łatwiejsza, chyba... :')
Reply

miszczysko

Jestem zła w zagadkach :((
Reply

Pani_Wiking

Update Granica jawy
     Właśnie zasypałam mojego chłopaka nowymi rozdziałami, bo on ocenia czy się nadają do wstawienia, więc jak będą jakieś opóźnienia to jego wina. Możecie krzyczeć w komentarzach.
     A i jako, że mam dramat pt. zrypał mi się telefon i nie mam zastępczego to mam zamiar chociaż wam zrobić miłą niespodziankę i wstawić prolog zanim zacznę regularnie publikować, żeby dać wam chociaż smaka nowego tomu, ale zanim to muszę wymodzić okładki.

Pani_Wiking

Uwaga info dla fanów Granicy Jawy, właśnie ruszyłam dupę i wzięłam się za drugi tom c;

Pani_Wiking

@-_komentatorka_- ale spokojnie najszybciej zacznę wstawiać za miesiąc, bo wolę mieć napisane na zapas, jakby mi znowu wena umarła. Ale mogę zdradzić, że postanowiłam wsadzić do opowiadania zagadki do rozwiązania, dla czytelników, jednak nie obowiązkowe, ale za to nierozświetlające nieco szybciej fabułę ;)
Reply

-_komentatorka_-

@ Pani_Wiking Jest! Nawet nie wiesz ile na to czekałam! ᕕ( ՞ ᗜ ՞ )ᕗ
Reply

Pani_Wiking

Informejszyn!
     1.Oficjalnie ogłaszam, że Granica jawy zostanie zakończona do końca roku i nie to nie znaczy, że zostało tylko dwa rozdziały, więc mam nadzieję, że znajdziecie dużo czasu na czytanie.
     2. Następnie zacznę publikować moje pierwsze fanfiction.
     3. Niebawem ujawni się dzieło, w którym będę się dzielić z wami przemyśleniami, na rożne tematy, typu filmy, seriale, gry itp.
     4. Dajcie znać, że żyjecie bo mam wrażenie, że pisze do powietrza.

Pani_Wiking

@PoszukiwaczkaPrzygod A no sami się przekonacie, tak racja dlatego dzisiaj to nadrobię spokojnie, tylko chcę jedną rzecz skończyć i rozdziały się pojawią ;)
Reply

PoszukiwaczkaPrzygod

@ Pani_Wiking co tak szybko konjec? To jak często chcesz to wstawiac.
      Ps. Wczoraj nie bylo rozdzialu
Reply

Pani_Wiking

Atencja, atencja taś taś!
     
     Skoro już wszyscy się tu zgromadziliśmy to mam parę ogłoszeń.
     Ostatnio zdałam sobie sprawę, że mam jakoś trylion rozpoczętych opowiadań na komputerze i tylko jedno dokończone. Postanowiłam to zmienić! Dlatego :
     1. Jeśli chodzi o Królestwo Ingens bardzo dawno tego nie pisałam i szczerze mówiąc czasami zapominam postaci, więc pojawi się jeszcze jeden rozdział po czym opowieść zostanie zawieszona i później zrobiona na 100% z trylionem notatek i takie tam. 
     2. Śpioszek zostaje jako jedyne dokończone opowiadanie, ale będą trwały prace nad jego wydłużoną wersją, kontynuacją pierwszej i wersją angielską.
     3. Wszystkie Oneshoty zostały przeniesione w cały zbiór i będą się pojawiać co jakiś czas.
     4. Zajrzałam do Krwawej uczty i ogarnęłam zgłoszenia, więc niebawem się za nie wezmę.
     5. I nareszcie nadszedł czas na serię, która będzie pojawiać się regularnie czyli "Granica Jawy". Mam zamiar wstawiać rozdziały co tydzień i opowieść przewiduje na jakieś 60 rozdziałów, bo aktualnie jest ich czterdzieści coś więc z takim zapasem nie musicie się martwić o regularność ;)
     6. A i ostatnia sprawa. Czy ktoś chciałby zobaczyć tłumaczenie mangi na moim profilu?
     
     Dajcie znać co myślicie o tym wszystkim :) i do zobaczenia!