Matematyczny umysł z artystyczną duszą, w świecie blogosfery znana (lub mniej znana - raczej to drugie) z tego, że przelewa na wirtualny papier wszystko, co tylko wpadnie jej do głowy. Prowadzi swój własny Chaos myśli, tym samym nic dziwnego, że uważa się za Panią Chaosu (ale tylko tego na papierze, bo w realnym życiu różnie bywa z panowaniem nad całym tym bałaganem).
Chociaż swoje życie oddała liczbom, uwielbia czytać oraz pisać. Jeżeli chodzi o pierwsze - sięga po wszystko, co tylko wydaje się interesujące. Jest otwarta zarówno na romanse, powieści obyczajowe, kryminały, fantastykę czy młodzieżówki, chociaż te ostatnie dosyć często wystawiały jej cierpliwość na próbę. Swoje wrażenia po przeczytanych lekturach przelewa na papier w postaci recenzji, w których nie boi się wyrażać własnego zdania.
Nie wyobraża sobie życia również bez muzyki, która mimo że nie dała się we znaki w postaci talentu, stanowi nieodłączny element jej życia. Często zatem oddaje się próbie przelania na papier swoich odczuć związanych z różnymi utworami. Swego czasu namiętnie słuchała mocniejszych brzmień, obecnie przechodzi w bardziej spokojne klimaty. Nie zmienia to jednak faktu, że na zawsze jej muzycznymi "kochankami" pozostaną: Rise Against oraz Bullet For My Valentine.
A co do pisania... Cierpi na tak zwany słomiany zapał. Potrafi w jednej chwili wpaść na genialny pomysł, by po napisaniu raptem kilku rozdziałów, odłożyć to na bok na zbyt długi czas. Mimo to wciąż marzy o napisaniu własnej książki i ma nadzieję, że dołączenie do tutejszej społeczności, w końcu ją do tego zmotywuje. A gdy już to się stanie - rynek wydawniczy zadrży pod jej, zapewne tkliwą i depresyjną, powieścią obyczajową. ;)
  • Kraków
  • JoinedJanuary 5, 2017


Following