Përshëndetje përshëndetje përshëndetja! Ora është varet nca ore po e shikoni dhe jemi ktu me @mistrecj dhe @ninushja

Ju do thoni pse një në foto kur jemi dy? Epo shikojeni foton mirë se dy jan 😏

Me lajme,të ftuar,kuriozitete dhe paparatzzi vim për të shtuar gjallërin në këtë app plot shpresa.

Me moton #viktima e rradhës mund të jesh ti!

Vim me misionin "të qeshim se na qeshet".

Na ndiqni dhe suportoni.
  • Në studio
  • JoinedFebruary 6, 2021


Last Message
News24watt News24watt Sep 14, 2021 07:18PM
Jam e vogël,por e ëmbël mjaltëE sytë i kam të zjarrtë, jam e vogël oBuzët e mia janë porsi qershi, e floku im i ziJam e vogël ouodjemt si zënë nata, për këto flokët e gjataPër këto sytë e zjarrt...
View all Conversations

Story by News 24
news 24  by News24watt
news 24
për qef njerëz
ranking #119 in shqip See all rankings