lyd0505

Cidden hikayeler neden kaldırıldı? Labinlima vesaire. Umarım tekrar yayımlanır, çünkü okuduğum buradaki en iyi bilim kurgu kitabı

rashadganiyev

@dantus11 isabet olmuş. tannhauser'a kadar, labinlimaya başlığı altındaki bütün hikayelerini word'e kaydetmiştim. kendi bastırmasaydı ben birleştirip bastıracaktım tek sayı kendim için)
Reply

naesheim

umarım öyledir..
Reply

dantus11

@lydxtrm bazı yerlerde editör ile çalıştığını ek bölümler ekleyip kitap olarak basacağını söylemişti. Dört gözle bekliyorum ben de.
Reply

UtkuMertDeirmenci

Nebuch sanırım tam 2 yıl oldu senin YouTube hesabını takip edeli ve inan her videonu en az 20 kere izlemişimdir belki daha da fazla. Zaten değişmek için bir kıvılcım arayan hayatım seni tanımakla deyim yerindeyse ateş buldu. Değiştim bambaşka bi oldum etrafımda ki herşey aslında oyun oynayan birer oyuncu yalancı oldu etrafımdaki herkes bi anda sadece ben düşündüğüm için var olmaya başladılar ve bi o kadar da anlamsız oldular. Bu sadece bi değişimdi ama eminim daha yolun başındayım. Tek kötü olan şey insanların beni anlamayıp sanki yanlışım gibi anlamadıkları için ya bırak diyip geçmeleri ve yanlız kalmam. Tabi bu ilk başlarda sikintiydi ama zamanla anladım ki cahille konuşmak  ateşe odun atmak gibi. Bunca yaşanılan şeyden sonra aklıma şu geldi matrix de denildiği gibi cahillik mutluluktur. Gerçekten de öyle aslında eninde sonunda bi şekilde bu evrenden bu boyuttan ayrılacağız ha cahil ha bilge ama bunların arasında şöyle bi ayrım var biri mutlu biri mutsuz ,bilen mutsuz bilmeyen mutlu . Her neyse nebuch facebook hesabını YouTube kanalını herşeyi takip ediyorum en son wattpad ı indirdim sadece senin kitaplarını okumak için başlarım bugün yarın okumaya eminim zevk de alıcam. Hayatımda ölmeden yapmak istediğim şeyler arasında bi gün seninle tanışmaktir hayatımı bu kadar değiştiren birini tanımak en doğal hakkımız olduğuna inanıyorum ama hayat işte bakalım belki nasip olur ama seninle oturup bi çay içip konuşmadan ölürsem gözlerim açık gider. Hayatta ne yaparsan yap yine de pişman öleceksin ya yaptıkların ya da yapmadıkların yüzünden. Umarım bi gün tanışırız nebuch umarım seninle uzun uzun konuşma imkanımız olur kardeşim benim. On numara birisin bunu unutma hadi iyi geceler kendine dikkat et...:)