MICHAL KNOTEK  🇨🇿
Narodil jsem se 21.8.1990.
Žiju v Uherském Hradišti.

👇👇 Více info po rozkliknutí: 👉👉
🔎Facebook: Michal Knotek
⭐Instagram: michalknotek

Nejsem spisovatel, jsem nadšenec do písmenek a slov! Píšu především horory a thrillery s pořádnou porcí napětí; zajímám se však i o tajemno a scifi. Do svých příběhů plánuji časem zasadit i přiměřenou špetku romantiky - na dochucení. Zatím píšu pouze povídky, ovšem do budoucna plánuji i knihu.

Baví mě zpracovávat témata psychologického myšlení v neobvyklých stresových situacích. Každý příběh do detailů promýšlím, důležitá fakta předem ověřuji a konzultuji s odborníky. Zakládám si na propracovaných postavách, kterým se snažím vdechnout život tak, aby byl pro čtenáře zcela uvěřitelný.

Pokud jsem Vás zaujal a nechcete být ošizeni o moji další tvorbu, budu rád za sledování ať už na Facebooku, Instagramu nebo také tady - na Wattpedu. Doufám, že se Vám mé příběhy budou líbit, nezapomeňte mi proto napsat názor, ať můžu zapracovat na nedostatcích. Ostatně nepíšu jen pro sebe, ale také pro Vás!
Užijte si četbu.

M. K.
  • Uherské Hradiště
  • JoinedNovember 20, 2019


Following

Last Message
MichalKnotek MichalKnotek Apr 01, 2020 06:07PM
Milí kamarádi, tato temná pandemická doba by většině z nás mohla hrát do karet, mohli bychom se konečně začít více vzdělávat v jazyce českém, rozšířit svoji slovní zásobu a nebo jen tak pro zábavu č...
View all Conversations