Michaela Burdová je ve svých 27 letech vyhledávanou autorkou fantasy knih pro děti a mládež. První knihu publikovala v 19letech a od té doby prodala přes 40 000 výtisků! Napsala 12 knih, získala 3. místo v anketě SUK 2009 za nejoblíbenější dětskou knihu, byla nominovaná mezi 20 nejoblíbenějšími knihami a autory na Zlatou knihu, Syn pekel se umístil v žebříčku nejprodávanějších knih pro mládež na arara.cz a její knihy vycházejí i v zahraničí! Také se stala porotkyní v populární soutěži HLEDÁ SE AUTOR BESTSELLERU! Věnuje se také olejomalbě a své obrazy vystavuje i v Praze.

Michaela Burdová is a 27 year old sought after author of fantasy books for children and teenagers. She published her first book in 19 years and has since sold over 40,000 copies! She wrote 12 books, won 3rd place in the 2009 SUK poll for the most popular children's book, nominated among the 20 most popular books and the authors of the Golden Book, Son of Hell is ranked in the list of best selling books for young people at arara.cz and her books are also abroad ! She has also become a jury in a popular contest, SEARCHING WITH THE AUTHOR OF BESTSELLER! He also devotes himself to oil painting and exhibits his paintings in Prague.
  • JoinedJuly 24, 2017


Following

Last Message
MichaelaBurdova MichaelaBurdova Sep 12, 2017 01:11PM
Vím, že povídka Ztracená poslední dobou zahálí, ale měla jsem dost práce. Nová kapitola ale bude a snad brzy! Dám vědět :) Zatím můžete kouknout na ukázku 4 kroky jak napsat knihu :)
View all Conversations

Stories by Michaela Burdová
4 kroky jak napsat knihu by MichaelaBurdova
4 kroky jak napsat knihu
Jak stvořit živou postavu? Jak začít psát? Jak se dostat přes střed knihy až ke konci? A co závěrečné opravy...
ranking #493 in knihy See all rankings
Ztracená - Dcera hvězd by MichaelaBurdova
Ztracená - Dcera hvězd
Dcery hvězd se staly po Ztracené válce bohů štvanou zvěří. Kdysi velké válečnice bohů padly rukou krutých gro...
ranking #2 in temná See all rankings
Son of hell - Blood of wolves by MichaelaBurdova
Son of hell - Blood of wolves
I hate her. I want to throug her throat. But I need her. I'm a werewolf. She is elve. A story about werewolve...
ranking #16 in elve See all rankings
2 Reading Lists