Melvanie

Pragnę wszystkich jeszcze raz szczerze przeprosić za moją długą nieobecność wszystko w skrócie opisałam już w poprawionym ~Part 3~ pod rozdziałem!! Zachęcam do przeczytania!! komentowania i gwiazdkowania!

maisiss

Uwaga Uwaga!
     Powracam z wielkim wejściem i zapraszam do odwiedzenia mojej nowej książki "Kto jest Kim" (proszę wybaczyć tę okładkę, czekam aż ta odpowiednia będzie gotowa) Przełom we wszystkich moich opublikowanych i nieopublikowanych historiach. Pisząc to czułam i czuje coś czego nie czułam przy pisaniu każdej innej historii i wiem, że zostanie ona w moim serduszku na długo. Mam nadzieje, że was też tak poruszy jak mnie :')
     
     https://www.wattpad.com/story/148257248-kto-jest-kim

AriaDorian

Hej :)
     Też jestem Magda i zapraszam do przeczytania mojej krótkiej historyjki :D Chętnie też przeczytam coś od ciebie/zagłosuje itd. Follow for follow?
     Pozdrawiam ^^

ElisRivarfuckingdead

Hello :)
     
     Wybacz za spam i reklamę, jeżeli będzie Ci przeszkadzać - usunę. 
     Chciałabym Cię bardzo serdecznie zaprosić, na moje pierwsze samodzielne fantasy - "Echo". Na razie jest jeden rozdział i zapowiedź, no ale może Ci się spodoba. 
     Bardzo ważne jest dla mnie usłyszenie wszelakich opinii, zarówno tych złych, jak i dobrych. 
     
     Pozdrawiam serdecznie :)

Melvanie

Pragnę wszystkich jeszcze raz szczerze przeprosić za moją długą nieobecność wszystko w skrócie opisałam już w poprawionym ~Part 3~ pod rozdziałem!! Zachęcam do przeczytania!! komentowania i gwiazdkowania!

Dolietta

Hejo ^^
     Zapraszam do siebie, na moje wiersze. Nie długo pojawi się także prolog do opowiadania "Szlachetna Krew"
     Pozdrawiam :*

xxthenbhdxx

Twoje opowiadanie jest świetne ;>

Melvanie

Boże dziekuje! Nie masz pojecia jak szybko trace pewność siebie q tej kwesti , bardzo mnie podniisłaś na duchu <3 dziekuje za miły komentarz i zmotywowanie mnie do dalszego ciągu - Ave <3
Reply

tablicagniewu

Witam ^^
     Z góry przepraszam za mały spam i reklamę.
     Chciałabym zaprosić Cię na moje "Odliczanie do zagłady". Jest to opowiadanie fantastyczne, więc może trafi w Twój gust. Bardzo ładnie proszę o pozostawienie po sobie/gwiazdek/komentarzy. Oczywiście do niczego nie zmuszam, może Ci się nie spodobać> :P
     Pozdrawiam.

Melvanie

@ Carmellaa15  haha  spokojnie myśle ze chorujemy na to samo xd tylko ze ja niestety mam wiekszą tandencje zaniedbywac swoko książke i swoich czytelników :c wiec mozna powiedziec ze jestem jeszcze gorsza xd :x 
Reply

tablicagniewu

Ech, już od miesiąca planuje przeczytać "Siedem dusz", ale cierpię na jakże bardzo znany brak czasu... Jeśli uda mi się wyleczyć, to z pewnością zacznę czytać.
Reply

Melvanie

@ Carmellaa15 z checią zasmakuje czegoś nowego :)) także wypromuje swojo książke "siedem dusz" - o ile ci sie spodoba na dalszą mete to byłabym wdzieczna za okazywanie tego (gwiazdki i szczere komentarze) dziekuje i zachecam także do swojej (to także fantazja) 
Reply