MeJmenoMaKrev

Na mém autorském facebooku najdete soutěž spojenou s MJMK ku příležitosti ročního výročí od vydání poslední kapitoly! :) 
     	https://www.facebook.com/profile.php?id=100011450270092

IceQueen2k18

Právě jsem dočetla celou sérii a musím říct, že jsi mi ukradla kousek mého srdíčka a to nepřeháním. Jsem člověk s velikou fantazií, a tak velice ráda utíkám do svých vlastních světů, jak jsi to jednou někde nazvala. Svět HP miluju úplně ze všeho nejvíc a MJMK bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Několikrát jsem brečela, smála se, a tak dále, znáš to! Přísahám, že tyhle knížky budu číst ještě několikrát. Zůstanou pro mě navždycky jako nádherná vzpomínka na dětství a tyhle prázdniny (ano, vážně jsem to četla dva měsíce, ale měla jsem plno práce, jinak by to bylo dřív!!!!). A chci ti za to moc poděkovat. Za to, že jsem mohla být součástí tohoto světa. Nebo aspoň divákem a sledovat osudy tyhle postav, které jsou pro mě, jako skutečné. Vždycky, když vidím nějaký díl HP, čekám, že se tam někde objeví Laura se svým temperamentem, i když vím, že se tak nestane. Přeji ti hodně štěstí a určitě dál pokračuj!! Na tvou novou knihu si počkám přímo před knihkupectvím :D

MeJmenoMaKrev

Je Vás tu 2 000!
     A už je to skoro rok, co jsem MJMK dopsala a ono to tu pořád žije a pořád se tu něco děje, což mě těší, ale snad se nezlobíte, že už nestíhám odpovídat na komentáře.
     Díky všem za podporu, a teď nějaké info. E-knihy budou, budou na blogu. Brzo. Tištěné knihy už nechystám, nezlobte se. Vydala jsem 87 kopií všech dílů a bylo to šílené, už nikdy mě k tomu nikdo nedotlačí. Bez rodiny bez to nezvládla nikdy zabalit a rozeslat.
     A k mojí další tvorbě, na wattpadu opravdu nepublikuju a ni nebudu. Pokud Vám moje psaní chybí, mám dobrou zprávu. Příští rok v květnu najdete moji prvotinu na pultech v knihkupectví :) Prozatím jen řeknu, že je to tak trochu thriller, tak trochu detektivka a rozhodně je to fantasy, takže se držím ve svém živlu. Budu se těšit prostřednictvím nových příběhů!
     Kat

MeJmenoMaKrev

@Tery48 Ahoj! :) MJMK jsem jela na vlastní náklady a za pomoci 70 šílenců jej vytiskla a obdarovala ty, co mi na tisk přispěli. Nelze tomu říkat prodej a jak správně říkáš, do nakladatelství by se MJMK nikdy nedostalo kvůli autorským právům.
      Každopádně květen 2019 je datum, kdy se na pulty knihkupectví dostanu ;)
Reply

Tery48

Já jsem asi blbá,ale celou sérii MJMK jsem dočetla teprve včera,takže se chci zeptat: Tys je tiskla a rozesílala,nebo je to o jiné knížce? :D
      Každopádně,musím se nachystat na
      květnové nákupy roku 2019,protože tohle si nenechám ujít! 
      Jinak,je škoda že nemůžeš do nakladatelství dát i MJMK. (teda aspoň myslím,že to nejde) :D
Reply

WindGirl159

@MeJmenoMaKrev tak to se těším dvojnásobně! :D
Reply

zdeni1

Ahoj musím říct že píšeš úžasně. Tebe musel stvořit samotný Bůh Harryho Pottera. I když jsem teprve přečetla 1. Díl, tak vím že ty ostatní díly budou také tak úžasné. Dokonce si myslím že by jsi měla podepsat smlouvu s Rowlingovou a vydat to jako Knihy. Určitě by to mělo hrozně velký úspěch. Protože to jak to ty píšeš, tak je to prostě úžasné. Úplně jsem si to vše co píšeš dokázala představit. Dokonce i jako film. Takže podle mého skromného názoru je to jeden nejlepší příběh na watpadu o světě Harryho Pottera. Zkráceně je to naprosto dokonalý.
     
     
     

MeJmenoMaKrev

@zdeni1 Děkuju mockrát! Jsme ráda, že se ti příběh líbí a přeju, ať si tě získají i ostatní díly :) K.
Reply

Terezaevkov

Ahoj mužů se zeptat v čem si delala ty rodokmeny? A taky by mě zajimalo jestli Lola skončila s Andrejem?

MeJmenoMaKrev

@Terezaevkov Tyhle jsou v nějakém programu speciálně na rodokmeny, jehož název jsem bohužel zapomněla, je mi líto. :( Ale je určitě volně ke stažení (nicméně v Aj).
      Odpovědi na otázky jsou v příběhu a pokud tam nejsou...pak nejsou odpovězeny záměrně ;)
Reply

katiisekk

Úžasné..nádherné..Těžko se hledají slova která by vystihla to co jsi napsala.Stejně jako ty jsi na tom příběhu vyrostla tak já jsem na tom byla úplně stejně. Když jsem poprvé natrefila na tuto povídku na jiném webu byla jsem z ní nadšená..příběh Selene jako dcery Voldermota mě naprosto dostal..marně jsem hledala pak dlouhou dobu pokračování.. Nakonec se mi však povedlo po nějaké době najít ale jen pár kapitol o Emily a Lauře... a říkala jsem si že je to mnohem lepší než samotné knížky HP...Před pár týdny jsem pátrala zpět po povídce o Selene a narazila jsem na tuto stránku. S nadšením jsem jí přečetla a zjistila že je to už konečně kompletní. A musím ti tímto opravdu neskutečně moc poděkovat. Jsi opravdu skvělá spisovatelka.

MeJmenoMaKrev

@katiisekk Děkuju mockrát za krásná slova, jsem ráda za navzdory komplikacím si MJMK našlo k tobě i po letech cestu :)
Reply

_LiaAbbot

Ahoj! Nebo dobrý den? Vážně nevím.... Jen ti chci říct, že jsi napsala skvělý příběh. Doufám, že napíšeš i něco vlastního.❤
     
     A chtěla bych se zeptat jestli budou knihy MJMK volně v prodeji? 
     
     Předem děkuji za odpověď. A přeju vše nejlepší v dalších příbězích.

MeJmenoMaKrev

@_LiaAbbot Ahoj, ahoj :) Knihy v "prodeji" nejsou, nebyly a nebudou kvůli právům. Uspořádala jsem kampaň na podporu samonákladu a ta v tisknu právě je, ale jsou bohužel rozebrány.
Reply

MeJmenoMaKrev

Prošvihla jsem svoje wattpadovské narozeniny! Ach jo, jsem celá Blacková.
     Takže....2 roky na wattpadu! ❤️
     A devět měsíců po dopsání MJMK.
     To je přinejmenším nostalgický okamžik, dámy a pánové. Neskutečný. Díky všem, co čtou a číst budou, dojímáte mě! 
     PS: KNIHY JSOU V TISKU!

ElleCreart

@ MeJmenoMaKrev Gratuluju! ❤
Reply

Recent Activity