MIEJSCE DLA TWOJEJ REKLAMY ZNAJDUJE SIĘ W MOJEJ PRYWATNEJ SKRZYNCE ODBIORCZEJ, WIĘC BŁAGAM, NIE WLEPIAJ JEJ CHAMSKO NA MOJĄ TABLICĘ! 🙏🏻

Witam Cię, drogi przybyszu! Musiałeś nieźle zabłądzić, skoro trafiłeś aż tutaj. Lubię nowe znajomości, więc pisz śmiało. Pytania, zwykłe pogadanki przyjmuje na priv i tablicy.

Moje ciało w trzech czwartych składa się z muzyki i książek. Preferencje dotyczące moich lektur możesz znaleźć poniżej. W sprawie muzyki, słucham głównie rocka i metalu. Moje ukochane zespoły i wykonawcy to: Black Veil Brides, Motionless In White, Linkin Park, Imagine Dragons, Rammstein, Guns N'Roses, Metallica, KISS, Sunrise Avenue, Andy Black i Mike Shinoda.

Mieszkam na zadupiu (czyt. wsi) pod Łodzią. Moje imię raczej znasz (⬆️). Jestem herbatoholikiem z krwi i kości. Zapraszam Cię również na instagrama, gdzie znajdziesz mnie pod nazwą: _teaandbooks_.

18.10.2016 to data narodzin mojej siostry bliźniaczki - MaryCanvas, w tym miejscu ta data uznawana jest za święto narodowe.
  • Tęczowa kraina pandorożców i kaktusów
  • JoinedOctober 18, 2016


Last Message
MaryCanvas MaryCanvas Nov 17, 2018 05:43PM
Nareszcie mamy trzycyfrową liczbę obserwujących! Dziękuję wszystkim. Szczególne podziękowania, gratulacje i przywilej bycia szczęśliwym wybranym lecą do @capert! ❤️❤️
View all Conversations

Stories by Marysia
Nominacje by MaryCanvas
Nominacje
Wszystko jest w tytule 😂⬆️
Preferencje Motionless In White ✔️ by MaryCanvas
Preferencje Motionless In White ✔️
Preferencje z udziałem członków zespołu Motionless In White.
ranking #545 in horror See all rankings
Linkin Park Cytaty ✔️ by MaryCanvas
Linkin Park Cytaty ✔️
Cytaty z piosenek zespołu Linkin Park.
ranking #9 in mikeshinoda See all rankings
20 Reading Lists