goldenbarbs

Hejka! Piszę, bo mam ci do zaproponowania opowieść w klimatach mafii. Mam nadzieję, że się skusisz i zajrzysz do mnie. :D
     Podrzucam fragmenty Golden sin. W imię zasad. (Jest też tom II)
     
     "– Proszę cię, Harry… Zrobię, co będziesz chciał – wyjąkał.
     Miałem ochotę rozwalić mu głowę o zderzak jego samochodu, ale to nie przyniosłoby żadnych korzyści. Nie lubiłem marnować i ubrań, i szans na wydobycie informacji, a on z pewnością trochę ich posiadał.
     – Jestem przekonany, że tak będzie, przyjacielu. Skąd masz pieniądze? Jeśli będę musiał zapytać drugi raz, odstrzelę ci nogę. Potem drugą. – Potrząsnąłem nim."
     
     "– Harry Blythe. – Przedstawił się. Otrząsnęłam się na dźwięk jego głosu – przyjemnie zachrypniętego. Mam nadzieję, że powiedział to pierwszy raz i wcześniej niczego nie pominęłam.
     Patrzył mi głęboko w oczy, co mnie peszyło, ale intensywność jego spojrzenia nie pozwalała mi uciec wzrokiem.
     – Lana – szepnęłam ponownie.
     Ujął moją dłoń i nie odrywając ode mnie spojrzenia zielonych oczu, musnął wargami moją skórę."
     https://www.wattpad.com/842497595-golden-sin-w-imi%C4%99-zasad-029
     
     
     
     Dodatkowo od 28 lutego publikuję nową książkę, również jest to romans mafijny "Mirror: oblicze pragnień". Serdecznie cię zapraszam.
     
     O złamanym sercu gangstera, które ona uleczyła.
     
     Tak trudno obnażyć się przed kimś i ukazać swoje emocje. Gabriel miał przyzwyczajenia i żył w żałobie. Allison trwała przy boku ojca, sądząc, że nie może naruszać zasad. A przecież zasady są po to, by je łamać...
     W końcu odkryła, że nie tylko w snach może robić to, na co ma ochotę. On nauczył ją, by brała, czego pragnęła. Ona nauczyła go na nowo czuć. Nie wiedziała jedynie, w jaki świat wpadła...
     https://www.wattpad.com/story/258891457-mirror-oblicze-pragnie%C5%84-ameryka%C5%84ska-mafia-rodzina

M_M_Marika

Chciałam Cię zaprosić do siebie. Mam kilka napisanych książek i napewno znajdziesz u mnie coś ciekawego Mam napisany romans, akcję zabarwioną gorącym uczuciem, jak również dramat. W planach mam także inne książki, które niedługo się pojawią. 
     Także zapraszam serdecznie. A tu link do jednej z moich książek 
     
     https://my.w.tt/XLFRvIXby8

LukeDaff

Hejka:) Wpadnij do mnie jeśli masz ochotę, nie będę mówił że to co piszę jest cudowne itp, może Ci się spodoba a może nie. Przepraszam też za zaśmiecanie tablicy. Pozdrawiam. 

klaudia0614

Witaj! Wiem, że reklamowanie się jest dość denerwujące, ale każdy chciałby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. 
     
     Chciałam zaprosić cię na moje nowe opowiadanie z gatunku romansu. Mimo pozorów nie jest to jedynie romans, a cała fabuła nie opiera się tylko na wątkach cielesnych. Miłość bohaterów rozkwita głównie dzięki szacunku, wsparciu czy nawet pomocy drugiemu. Inaczej mówiąc jest to romans, lecz dojrzały. 
     
     
     Tytuł: Szaty ubóstwa
     
     Opis: 
     Doskwierająca bieda, poczucie braku wartości, codzienne zmagania dochodowe - Cornelia Harris to kobieta, która w swoim życiu doznała wielu niepowodzeń. Wychowana w sierocińcu, aby po skończeniu swoich osiemnastych urodzin poznać staruszkę, która okaże wobec niej wielkie serce, pozwalając pomieszkiwać w swoim maleńkim mieszkaniu. Głównym sposobem Cornelii na zdobywanie pieniędzy staje się recytowanie wierszy autorskich, dzięki czemu stać ją na płacenie niewielkiego czynszu. O istocie pięknego, dojrzałego romansu nie ma pojęcia, lecz mimo to doznaje szansy na jego rozkwitnięcie u boku niejakiego Xawerego Ramireza. Losy młodej kobiety bywają mocno zachwiane, ale najważniejsze, żeby wykorzystać szanse i zrzucić szaty ubóstwa
     
     Jeśli choć trochę wzbudziłam twoją ciekawość, zapraszam na swój profil, gdzie można znaleźć ową opowieść. Miłego dnia!