MJoannaC

Kochanj PRZEPRASZAM 
     	Już nigdy więcej nie będę pisała po nocach, absolutnie! 
     	Tym razem pomyliłam opcję "zapisz" z " publikuj" i znowu wprowadziłam Was w błąd. GŁUPIA JA
     	Epilog pojawu się najpóźniej jutro.
     	Pozdrawiam.

Lealtad_

Hejka!
     Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mój profil, gdzie opublikowałam nową powieść "WHENEVER", która, kto wie, może przypadłaby Ci do gustu. Byłoby mi niezmiernie miło usłyszec jakiekolwiek opinie na jej temat <3
     https://my.w.tt/Q2k36aQHp5

Halusien

Nie chce mi się załadować nowy rozdział . A tak czekam...
     

Halusien

@ Halusien ok! Ale i tak czekam!
Reply

MJoannaC

@Halusien bo to moja pomyłkaRobiłam sobie notatki na wattpadzie i przez omyłkę mi się opublikowały i musiałam je usunąć. Przepraszam za zamieszanie
Reply

RosmanowaNadia

Marta i Filip pochodzą z dwóch różnych światów. Ich rodziny od zawsze toczą między sobą wojnę. Gdy ginie brat Marty w nieoczekiwanych okolicznościach, to właśnie Filip otrzymuje jego serce. Los tych dwojga niespodziewanie splata się ze sobą. By być z ukochanym Marta postanawia odkryć początki rodzinnej waśni. Do czego to doprowadzi? Czy wojna stanie na przeszkodzie rodzącej się miłości? Jesteście ciekawi? Zapraszam serdecznie. https://www.wattpad.com/story/185401455-niewolnicy-mi%C5%82o%C5%9Bci

niewiadomokto_1222

Cześć!
     Chciałabym Cię zaprosić do przeczytania opowieści, która wcale nie jest taka jasna, jak mogłoby się wydawać.
     
     Raz na zawsze to opowieść o dwójce ludzi, która znalazła się w tym samym czasie w nieodpowiednim miejscu. Mel to skromna dziewczyna, lubiąca pomagać innym i nie wyobraża sobie życia bez rodziny oraz przyjaciół. Will z kolei to typowy łobuz, który uwielbia adrenalinę, grę na gitarze oraz szybkie samochody. Co się stanie, kiedy będą musieli stać u swego boku? Czy spróbują porozumieć się, a może skoczą sobie do gardeł? Jedno jest pewne, ich relacja nigdy nie będzie prosta.
     
     https://www.wattpad.com/story/201352120-raz-na-zawsze

AleksandraBartnikows

Mężczyzna z ogniem w sercu  czy będzie kontynuacja ,daj odpowiedź❤

MJoannaC

@XxDominicaXx dobrzePozdrawiam
Reply

XxDominicaXx

Kurczę, ja właśnie też się zastanawiałam co z tą książką. A teraz czekam i odkładam pieniążki.
      Koniecznie daj znać w którym miesiącu i w jakich księgarniach będzie dostępna ☺
Reply

MJoannaC

@AleksandraBartnikows będzie w wersji papierowej pod koniec roku 
Reply

dokiedyaaassssstaaam

Leah Soffer ma za sobą traumatyczne przeżycia, o których nie potrafi zapomnieć nawet podczas snu. Codzienne koszmary są w stanie wykończyć każdego. Z dziewczyny marzącej o wyrwaniu się z piekła, stała się twardo stąpającą po ziemi młodą kobietą. Gdzie jest granica, której nie można przekroczyć? Leah wie, że każdy może posunąć się do "niemożliwych" czynów, tak samo, jak było w jej przypadku. Teraz musi nauczyć się żyć ze wspomnieniami oraz zbrodnią, której dokonała.
     https://www.wattpad.com/story/167167553-zagubione-dusze

dokiedyaaassssstaaam

W małżeństwie Lauren Clarkson od pewnego czasu nie dzieje się zbyt dobrze. Wraz z mężem skupili się na pracy, aby nie myśleć o tragedii, która ich spotkała. Zapomnieli co to znaczy rozmowa, troska o drugą osobę. Niedotrzymanie przysięgi małżeńskiej to bardzo poważny problem. Czy ich związek przetrwa tę próbę? Lauren rzadko mówi o swoich uczuciach, ale wie, co w życiu jest ważne. Czy wybaczy niewierność swojemu mężowi? Fioletowe tulipany będą punktem zwrotnym w jej życiu. Czy jest na to gotowa?
     https://www.wattpad.com/story/162451277-fioletowe-tulipany

tereska_z

@MJoannaC od pewnego czasu jestem zaczytana w praktycznie każdą (teraz dopiero przeczytałam Czekoladowe Zacisze) twoją pracę, a także planuje kupić twoją książkę :) jeśli miałabyś ochotę i w ogóle jakiś czas to zawitaj u mnie ;) szczególnie zapraszam Cię na "Mów do mnie jeszcze", które jest całkiem świeżutkie :)
     
     https://my.w.tt/D2vXkRLLMO

dokiedyaaassssstaaam

Witaj, @MJoannaC. Po latach nieobecności wracam i chciałabym Cię zaprosić do siebie. :)
     
     Vanessa Goodrem to osoba, która nie lubi komplikacji. Wyznaje proste zasady i doskonale wie, czego pragnie od życia. Czerpie z niego tyle, ile tylko da się. Nienawidzi, kiedy ktokolwiek wtrąca się w jej sprawy zawodowe. Ułożyła sobie życie na nowo po porwaniu, chociaż długo trwało, aż powróciła do równowagi. Jednak Thomas Voight nie da o sobie tak łatwo zapomnieć. Jakie komplikacje napotka w swoim życiu Vanessa?
     https://www.wattpad.com/story/155288166-prosto-w-serce