Uwielbiam fantastykę i anime, moją pasją jest rysowanie, ale to co kocham przede wszystkim jest pisanie przeróżnych historii! Moja głowa pełna jest najróżniejszych pomysłów, choć niestety bardzo często nie potrafię się ich mocno trzymać i doprowadzić do końca. 
Klątwa Spadkobiercy nie jest moją pierwszą próbą napisania niesamowitego opowiadania ze świetnym zakończeniem, były też inne, jednak niestety nie udało mi się ich zrealizować, a wszystko przez to, że ciągle zaczynam coś nowego, albo może bardziej trafne byłoby nazwanie mnie leniem... W każdym razie postaram się, aby ta próba się powiodła i mam wielką nadzieję, że tym razem się uda!
Co jeszcze o mnie?
Cóż, jestem tylko zwyczajną dziewczyną, która chce stworzyć coś nadzwyczajnego. Historię pełną magii, która wciągnie każdego, kto zacznie ją czytać!
  • JoinedDecember 1, 2016

Following


Story by Lucrence
Klątwa Spadkobiercy by Lucrence
Klątwa Spadkobiercy Fantasy
Vermilion. Świat stworzony z krwawej przeszłości, zamieszkały przez ludzi, których serca już dawno spowił mrok i bezwzględność. Nadchodzi jednak dzień, który przynosi ze sobą nadzieję na pokój, a na imię jej Ginamo...
1 Reading List